اخبار استان ها | آخرین و مهمترین اخبار استان ها

قائم‌مقام تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به ایجاد شبکه خادم‌یار در کشور گفت: این کار با هدف خدمت به مردم محروم و نیازمند اجرا شده و کسانی که دارای تخصص در هر زمینه‌ای هستند، با نام امام رضا‌(ع) به مردم خدمت می‌کنند. به گزارش نبأپرس از گرگان، ...

قائم‌مقام تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به ایجاد شبکه خادم‌یار در کشور گفت: این کار با هدف خدمت به مردم محروم و نیازمند اجرا شده و کسانی که دارای تخصص در هر زمینه‌ای هستند، با نام امام رضا‌(ع) به مردم خدمت می‌کنند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی گفت: طرح خرید غیبت سربازی که تنها تا پایان امسال اعتبار دارد، به صورت نقدی و اقساطی است که در صورت اقساطی بودن، ۳۰ درصد پرداخت اولیه است و بقیه تا پایان سال ۹۷ باید تکمیل شود.

در حالی که دولتمردان دلیل خروج روغن کنجد از اقلام مشمول ارز دولتی را لوکس بودن آن می‌دانند تولیدکنندگان از تصور اشتباه دولت می‌گویند.

آیت‌الله نوری همدانی در واکنش به اتفاقات اخیر مدرسه فیضیه تاکید کرد: بعضی شعارها در راستای اهداف دشمن بود.

قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با صدور بیانیه‌ای تأکید کرد: حادثه‌ای که در مدرسه فیضیه کانون حوزه علمیه در چند روز پیش رخ داد به تمام معنا یک فاجعه بود.

معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی(ع) گفت: در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس ۱۰۰هزار بسته نوشت‌افزار ایرانی میان دانش‌آموزان محروم کشور توزیع می‌شود.

پرواز بغداد به مشهد در روز جمعه هفته گذشته لحظات سخت و پراضطرابی را برای مسافران خود رقم زده است.

مرجع تقلید شیعیان گفت: مسئولان باید سطح زندگی خود را در حد زندگی فقرا پایین آورده و مانند آن‌ها از امکانات و امتیازهای اجتماعی استفاده کنند مسئولان پشت‌میزنشین و اشرافیت‌خواه نمی‌توانند به حقیقت تلخ زندگی انسان‌های فقیر پی ببرند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ۱۱۰ هزار میلیارد تومان بدهی و معوقات بانکی متعلق به ۱۰۸ نفر است، گفت: ۲۰ میلیارد دلار ظرف چند روز به دلیل سیاست‌های غلط دولت از دست رفت.

گروه استانها- رئیس کل دادگستری استان گلستان اسامی برخی از مفسدان اقتصادی که پرونده‌های آنها در محاکم قضایی به رأی نهایی رسیده بود را اعلام کرد.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان البرز از وقوع انفجار در یک واحد صنعتی در شهرک صنعتی نظرآباد که منجر به کشته شدن یک نفر و مجروح شدن ۲ نفر شد خبر داد.

صفحه1 از9

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top