پرند | رباط کریم | بهارستان

جلسه شورای معاونین فرمانداری رباط کریم با حضور معاونان فرماندار، بخشدار و مدیران حوزه فرمانداری به ریاست سید مهدی ساداتی فرماندار شهرستان برگزار شد.

فرماندار رباط کریم همزمان با ۱۷ مرداد سالروز خبرنگار در مراسنم تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه گفت: نقش خبرنگاران در مبارزه با ظلم و ستم بسیار مهم است؛ آن‌ها زمینه‌ساز واقعیت‌های مطلوب جامعه هستند.

فرماندار شهرستان رباط کریم در پیامی ۱۷ مرداد سالروز بزرگداشت مقام خبرنگار را به راهیان وادی آگاهی و نیک اندیشی تبریک گفت.

استاندار تهران به همراه معاون هماهنگی اموراقتصادی وتوسعه ی منابع،استانداری ، فرمانداران شهرستانهای رباط کریم و بهارستان و مسئولین از شرکت لوله گستر بازدید کرد.

صبح امروز عامل شرکت شهرکهای استان تهران با فرماندار رباط کریم دیدار و گفتگو کرد.

ماموران نیروی انتظامی شهرستان رباط کریم بنابه دستور دادستان محترم شهرپرند صبح امروز دوشنبه با حضور در مقابل درب کارگزاری شرکت عمران پرند طی عملیاتی تعدادی از دلالان مسکن مهر را بازداشت کردند.

از اقدامات شورای شهر پرند در برکناری شهردار تا انتصاب سرپرست و اظهارات نوروزی در خصوص اختلاس میلیاردی در شهرداری پرند توسط یکی از کارمندان شهرداری که متواری شده از موضوعات داغ این روزهای پرند است .

سید کاظم میری آشتیانی برکنار و شجاعی بعنوان سرپرست شهرداری پرند معرفی شد.

این نوجوان محمد رسول جمشیدی نام داشت و به گفته همسایگان احتمالا مشکلات خانوادگی علت این حادثه بوده است.

مسئولین زیبا سازی و فضای سبز و خدمات شهری شهرداری شهر پرند با اجرای پروزه های زیبا و چشم نواز در تلاش هستند تا شهر پرند را آنطور که شایسته شهروندان است بسازند.

در ادامه سفر معاون رئیس جمهور به شهرستان رباط کریم از دو کارخانه صنعتی در شهرک صنعتی پرند و نمایشگاه توانمندسازی بانوان و صنایع دستی رباط کریم در کاروانسرای حاج کمال بازدید کرد.

فرماندار رباط کریم ازسفر معاون امور بانوان و خانواده ریاست جمهوری به شهرستان خبر داد.

صفحه1 از2

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top