اخبار بین الملل | آخرین و مهمترین اخبار بین الملل

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) تاکید کرد راهپیمایی بازگشت، ریسمان نجات مسئله فلسطین است و تا زمانی که محاصره به طور کامل برچیده نشود، ادامه خواهد یافت. به گزارش گروه بین الملل نبأپرس ، اسماعیل هنیه تاکید کرد راهپیمایی بازگشت ...

بین الملل

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) تاکید کرد راهپیمایی بازگشت، ریسمان نجات مسئله فلسطین است و تا زمانی که محاصره به طور کامل برچیده نشود، ادامه خواهد یافت.

یک رسانه آمریکایی با انتقاد شدید از دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به سبب حمایت از تجاوز نظامی رژیم‌های سعودی و امارات به یمن از افزایش خشم و نارضایتی از متجاوزان خبر داد.

مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در شصت و دومین جلسه همایش عمومی این نهاد بین‌المللی بار دیگر پایبندی ایران به تعهداتش ذیل برجام را تأیید کرد.

نماینده روسیه در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با تأکید بر اطمینان کامل از پایبندی ایران به تعهداتش گفت، طرف اسرائیلی تاکنون هیچ مدارک و اسنادی در رابطه با برنامه هسته‌ای ایران به شورای حکام تحویل نداده است.

رئیس پارلمان عراق در دوره جدید در اولین نشست تلویزیونی خود به تشریح دیدگاه‌های خود در سطح داخلی و خارجی پرداخت و بر ضرورت عدم ضربه زدن به ایران از خاک کشورش تاکید کرد.

جنبش جهاد اسلامی فلسطین عملیات ضد صهیونیستی در بیت لحم را «قهرمانانه» توصیف کرد و خواستار رویارویی فراگیر مردم کرانه باختری با اشغالگران شد.

وزیر خارجه آمریکا با انتقاد دوباره از دیدارهای جان کری با ظریف، تصریح کرد که برجام شکست خورده است و باید آن را رها کرد.

ارتش سوریه شامگاه شنبه دو موشک رژیم صهیونیستی به فرودگاه دمشق را منهدم کرد و دو موشک به این فرودگاه اصابت کرد.

وزیر خارجه سابق آمریکا با بیان سخنانی بی‌سابقه به رئیس‌جمهور این کشور تاخت و گفت عقل او اندازه پسربچه ۸ ساله و اضطراب‌هایش اندازه دختران نوجوان است.

جمهوری اسلامی سپری فولادی برای کشور روسیه است و هر روز و هر ساعت از میلیون‌ها بلا مسکو را نجات می‌دهد. اگر آمریکا و غرب با کمک کشورهای عربی بتواند سیستم جمهوری اسلامی را عوض کنند، از همان ساعت و دقیقه، فروپاشی روسیه آغاز می‌شود.

وزیر خارجه کشورمان در مصاحبه‌ای با هفته نامه "اشپیگل" از اروپا خواست برای جبران تحریم‌های آمریکا علیه ایران اقدام کند و در غیر این صورت باید منتظر عواقب آن و واکنش ایران باشد.

صفحه1 از42

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top