اخبار ورزشی | آخرین و مهمترین اخبار ورزشی

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال می‌گوید تیم ملی فوتبال ایران در صورتی به مرحله بعدی جام جهانی صعود می‌کند که وریا غفوری، کاوه رضایی، سیدجلال و حسینی به این تیم برگردند! به گزارش نبأپرس، حسن زمانی درباره خط خوردن وریا غفوری از لیست تیم ملی فوتبال ...

ورزشی

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال می‌گوید تیم ملی فوتبال ایران در صورتی به مرحله بعدی جام جهانی صعود می‌کند که وریا غفوری، کاوه رضایی، سیدجلال و حسینی به این تیم برگردند!

 دیدار تیم‌های پرسپولیس و الجزیره امارات با برتری نماینده کشورمان و صعود این تیم به مرحله یک چهارم نهایی همراه بود.

 سرمربی پرسپولیس قراردادش را رسماً با این باشگاه تمدید کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اسامی ۳۵ بازیکن برای مراحل آماده سازی و انتخاب نهایی این تیم جهت حضور در بیست و یکمین دوره رقابت های جام جهانی در روسیه را اعلام کرد.

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، این تیم در دیدار خانگی فردا مقابل الجزیره امارات به دنبال پیروزی است.

تیم ملی فوتسال بانوان ایران با شکست ژاپن بر سکوی اول آسیا قرار گرفت.

مهاجم ایرانی الغرافه تاکید کرد که برای آمادگی هر چه بیشتر حضور در جام جهانی تمرینات ویژه‌ای را در نظر گرفته است. او از رابطه خوب خود با سروش و پور علی گنجی سخن به میان آورد.

در پایان بازیهای رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تیم‌های ایرانی استقلال و پرسپولیس پرخطاترین تیم‌ها شناخته شدند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه این تیم تاریخی‌ترین چالش فوتبالی خود را پیش رو دارد، مجددا از نحوه آماده‌سازی تیم ملی ابراز نگرانی کرد و گفت: آدمی نیستم که کفش مسئولان را ببوسم.

دیدار تیم‌های فوتبال استقلال تهران و ذوب‌آهن اصفهان در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا در حالی به پایان رسید که شاگردان شفر هم به سرنوشت پرسپولیس گرفتار شدند.

نیمه نخست دیدار تیم‌های فوتبال ذوب آهن و استقلال در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه تساوی به اتمام رسید.

صفحه1 از3

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top