آیین تجهیز ، بازسازی و بهره‌برداری سینما فرهنگ شهرداری رباط‌کریم + فیلم و تصاویر

سینما فرهنگ شهرداری رباط‌کریم در دهه کرامت با حضور مسئولان استانی و شهرستانی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش نبأپرس از رباط‌کریم، بعدازظهر امروز همزمان با دهه کرامت و در آستانه ولادت با سعادت حضرت ثامن الائمه امام رضا علیه السلام، سینما فرهنگ شهرداری رباط‌کریم با حضور معاون استاندار، امام جمعه، فرماندار، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، رئیس دادگستری و دادستان شهرستان، فرماندهان سپاه، نظامی و انتظامی و دیگر مسئولان و خانواده های معزز شهدا و جانبازان و ایثارگران و اهالی فرهنگ و هنر و اصحاب رسانه همچنین مردم هنر دوست شهرستان رباط‌کریم افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

حمید‌رضا اله‌یاری شهردار رباط‌کریم در مراسم آیین تجهیز و بازسازی و بهره‌برداری سینما فرهنگ شهرداری رباط‌کریم اظهار کرد: بازسازی و نوسازی سینما فرهنگ رباط‌کریم یکی از مهم‌ترین موضوعاتی بود که از همان روزهای ابتدایی خدمت بنده در شهرداری رباط‌کریم بعنوان خدمتگزار مردم مورد توجه شهرداری قرار گرفت و در راستای پاسخ به مطالبه به حق شهروندان و توجه به ارتقاء زیرساخت‌های فرهنگی، طبق وعده اعلام شده بازسازی و تجهیز این سینما آغاز شد.

وی افزود: این سینما که سال‌ها بدون استفاده رها شده بود طی ماه‌های اخیر و پس از انجام فرآیندهای قانونی، تامین اعتبار و انتخاب پیمانکار، عملیات بازسازی و نوسازی آن زیرنظر معاونت فنی و عمرانی شهرداری رباط‌کریم آغاز شد تا سینمایی در خور شأن و جایگاه کهن‌شهر رباط‌کریم و شهروندان آن آماده شود.

اله‌یاری عنوان کرد: این پروژه در مدت زمان حدود 4 ماه با مدرن‌ترین تجهیزات و شیوه‌ های بروز با اعتباری بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال بازسازی و تجهیز شد و امروز علاوه بر قابلیت بهره‌برداری سینمایی، برای اجرای نمایش و رویدادهای مختلف فرهنگی نیز قابل استفاده است و به زودی با اخذ مجوزهای لازم اکران فیلم ها درچند سانس برای شهروندان به نمایش گذاشته خواهد شد.

شهردار رباط‌کریم تصریح کرد: این سینما باتوجه به فضاهای مجاور خود امکان تبدیل شدن به پردیس سینمایی با 4 سالن نمایش را دارد و طبق مطالعات و بررسی و تامین بودجه طی 2 ماه آینده ارتقاأ و تکمیل این‌ پروژه آغاز خواهد شد.

وی بیان‌کرد: سینما فرهنگ شهرداری رباط‌کریم با استفاده از بهترین تجهیزات و امکانات به روز دنیا بازسازی شده و از امروز با ظرفیت حدود ۵۰۰ نفر می‌تواند میزبان‌ شهروندان فرهنگ دوست شهرستان رباط‌کریم باشد.

اله‌یاری در پایان خاطرنشان کرد: طبق برنامه‌ریزی و وعده های اعلام شده در شهرستان رباط‌کریم هر ماه شاهد افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌های مختلف عمرانی، فرهنگی و خدماتی و ورزشی در شهرستان برای ارتقاء سرانه‌های عمرانی و خدماتی و شهری به شهروندان خواهیم بود.

۵۴ پروژه عمرانی به ارزش ۸۸۰ میلیارد تومان در ماه‌های آتی افتتاح خواهد شد

حمیدرضا اله‌یاری شهردار رباط‌کریم بیان کرد: پروژه بهسازی و نوسازی سینما فرهنگ یکی از وعده‌های بنده و مدیریت شهری و یکی از خواسته‌های مهم شهروندان بود که در دستور کار ويژه قرار گرفت و تمام تلاش ما بر ارائه باکیفیت‌ترین خروجی بود و این سینما را به هنرمندان خوب شهر رباط‌کریم تقدیم می‌کنم.

وی افزود: در راستای شعار رباط‌کریم شهر آراستگی و نشاط شهروندی؛ در دو بخش ورزش و هنر متمرکز هستیم و به دنبال آن هستیم در گام دیگر توسعه و بازسازی این مجموعه با حمایت شورای اسلامی با اضافه‌کردن ۴ سالن دیگر، از این مجموعه به عنوان پردیس سینمایی استفاده شود.

شهردار رباط کریم تصریح کرد: به حمدالله امروز می‌توانیم بگوییم هر وعده‌ای که داده شد اجرایی شده یا در حال اجراست و امروز با نگاه توسعه متوازن و توزیع عادلانه امکانات برای نخستین بار شهرداری در مناطق منفصل شهری در حال خدمات‌رسانی و اجرای پروژه است و ۵۴ پروژه عمرانی به ارزش ۸۸۰ میلیارد تومان در چند ماه آینده افتتاح و بهره‌برداری خواهند شد.

اله یاری تاکید کرد: امروز ۳۰۰ میلیارد تومان پروژه سرمایه‌گذاری و مشارکت بخش خصوصی نیز در شهر تعریف شده است و به دنبال آن هستیم در سال آینده نیز به میزان بودجه سالانه شهرداری پروژه سرمایه‌گذاری تعریف و اجرا شود.

شهردار رباط کریم در پایان عنوان کرد: ما در اولویت‌بندی صورت‌گرفته در سایه حمایت شهروندان شریف و خونگرم رباط‌کریم و تعامل مسئولان در تلاش برای حل مشکلات شهر هستیم تا ان شاءالله به زودی لبخند رضایت بر لبان مردم نقش ببندد.

اله‌یاری، شهرداری باتجربه و فعال در استان تهران است/ به روحیه همدلانه کار و تلاش در شهر رباط‌کریم افتخار می‌کنیم

میر محمد غراوی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت: از تمام اقدامات خوب و ارزشمند شهردار، اعضای شورای اسلامی، امام جمعه و فرماندار شهرستان تشکر می‌کنم و امیدوارم صمیمیت، همراهی و همدلی میان مسئولان و وفاق میان کارکنان شهرداری برای خدمت بیشتر به مردم تداوم داشته باشد.

وی افزود: اله‌یاری یکی از شهرداران باتجربه، جوان و فعال استان تهران هستند که به دنبال تحقق وعده‌های خود به مردم هستند و ۸۸۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی در دست اقدام جای قدردانی دارد‌.

غراوی تصریح کرد: ما به این روحیه کار و تلاش در رباط‌کریم افتخار می‌کنیم و به عنوان خدمتگذاران مردم با تمام توان در کنار این عزیزان خواهیم بود و ان شاءالله طبق وعده با شهردار رباط‌کریم هر ماه شاهد افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های مختلف باشیم.

شهروندان رباط‌کریم در ۷ ماه اخیر معنای واقعی خدمت شهرداری را حس کرده‌اند/ مراکز فرهنگی برای تاثیرگذاری نیازمند حضور کارگزاران شایسته و هم‌جنس هستند

شهروندان رباط‌کریم در ۷ ماه اخیر معنای واقعی خدمت شهرداری را حس کرده‌اند/ مراکز فرهنگی برای تاثیرگذاری نیازمند حضور کارگزاران شایسته و هم‌جنس هستند

حجت‌الاسلام والمسلمین ترابی امام جمعه شهرستان رباط‌کریم بیان کرد: در رابطه با فعالیت‌های مختلف شهرداری در طول ۷ ماه اخیر، شهروندان شریف رباط‌کریم با تمام وجود معنای خدمت را حس کرده‌اند و مصداق بارز انجام ماموریت خدمت از نگاه امام خمینی(ره) در شهرستان رباط‌کریم، شهردار شهر است که تمام اقشار مردم حس می‌کنند که شهردار و تیم‌کاری وی هدفشان فقط خدمت است.

وی افزود: در طول ماه‌های اخیر بسیاری از طرح‌هایی که جزء مطالبات مهم مردم شریف شهر بود، به بهره‌برداری رسیده یا در حال اجراست و یکی از آن‌ها موضوع بازسازی و تجهیز این مرکز فرهنگی است که به حق یکی از شاهکارهای دوستان در شهرداری است.

امام جمعه رباط کریم عنوان کرد: امروز به همت اله‌یاری و همکاران شهرداری این مرکز فرهنگی بازسازی و مجهز شده است و مراکز فرهنگی یکی از مراکز مهم و تاثیرگذار حوزه فرهنگ محسوب می‌شوند و تاثیرگذاری این مراکز البته وابسته به حضور منابع و کارگزاران فرهنگی غنی و شایسته است.

حجت الاسلام ترابی تصریح کرد: دهه کرامت فرصت بسیار مغتنمی برای مراکز فرهنگی ما برای ترویج فرهنگ رضوی و تبیین جایگاه زن به مناسبت میلاد کریمه اهل‌بیت(س) است و ما باید با توجه به اهداف این نامگذاری‌ها به سمت فائق‌آمدن بر معضلات فرهنگی و اجتماعی حرکت کنیم.

گفتنی است، به مناسبت دهه پربرکت کرامت، آئین بهره‌برداری از پروژه نوسازی و بهسازی سینما فرهنگ رباط‌کریم بعدازظهر امروز سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه با حضور اهالی فرهنگ و هنر و مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد تا برگی دیگر از خدمات شهرداری رباط‌کریم و افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های توسعه‌محور رقم زده شود.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 7 =

دکمه بازگشت به بالا