اخبار اجتماعی | آخرین و مهمترین اخبار اجتماعی

سخنگوی وزارت بهداشت ضمن اعلام آخرین آمار مربوط به بیماران و بهبودیافتگان کرونا در کشور گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۴۷ نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.  به گزارش نبأپرس، سیما سادات لاری اظهار کرد:  از دیروز تا امروز ...

اجتماعی - نبأپرس

سخنگوی وزارت بهداشت ضمن اعلام آخرین آمار مربوط به بیماران و بهبودیافتگان کرونا در کشور گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۴۷ نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.

رئیس قوه قضائیه گفت: زمین خواری در همه جای کشور وجود دارد اما وضعیت در البرز حادتر است.

سخنگوی وزارت بهداشت ضمن اعلام آخرین آمار مربوط به بیماران و بهبودیافتگان کرونا در کشور گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۵۸ نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.

سخنگوی وزارت بهداشت ضمن اعلام آخرین آمار مربوط به بیماران و بهبودیافتگان کرونا در کشور گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۸۲ نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.

سخنگوی وزارت بهداشت ضمن اعلام آخرین آمار مربوط به بیماران و بهبودیافتگان کرونا در کشور گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۷۱ نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.

سخنگوی وزارت بهداشت ضمن اعلام آخرین آمار مربوط به بیماران و بهبودیافتگان کرونا در کشور گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۹۱ نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.

رئیس قوه قضائیه گفت: شهادت شهید فخری‌زاده قطعاً رونق بیشتری به دستاوردهای علمی کشور خواهد بخشید.

سخنگوی وزارت بهداشت ضمن اعلام آخرین آمار مربوط به بیماران و بهبودیافتگان کرونا در کشور گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۰۶ نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.

حدود ۶ سال قبل دختری جوان که بشدت با اسید سوخته بود به بیمارستان منتقل شد.

معاون وزارت بهداشت از عزم راسخ این وزارت‌خانه برای دو و تک رقمی کردن فوتی‌های کرونایی در سه ماه انتهایی سال خبر داد.

صفحه1 از123

مشروح اخبار

Top