تهران

سال گذشته توزیع بسته‌های حمایتی به دهک‌های پایین در دستور کار دولت قرار گرفت؛ در این بین تعداد قابل توجهی از این مشمولان از دریافت این بسته‌های حمایتی محروم ماندند و در حال حاضر یک میلیون نفر از واجدین شرایط هنوز بسته‌های خود را دریافت نکرده‌اند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از توزیع سبد معیشتی به خانواده‌های هدف (کمیته امداد و سازمان بهزیستی) در ماه رمضان خبر داد.

مدیرعامل شهروند از توزیع گوشت با ارز نیمایی در فروشگاه‌های این مجموعه خبر داد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: چنانچه در شهر تهران افرادی تظاهر به روزه‌خواری کنند، پلیس به‌عنوان مجری قانون با آنها برخورد خواهد کرد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه مراکز آموزشی شهرداری تهران فاقد مجوز شورای شهر هستند، گفت: بر اساس اسناد بالا دستی، شهرداری تهران نمی‌تواند از مراکز آموزشی خود نیرو جذب کند.

 مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته کرایه‌های تاکسی هم همانند سایر بخش‌های حمل و نقل عمومی ۲۰ درصد از صبح امروز افزایش یافته است.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از افزایش ۲۰ درصد قیمت بلیت مترو از صبح امروز خبر داد و گفت: بر اساس مصوبه شورای شهر تهران قیمت بلیت تک سفره از هزار تومان به هزار و دویست تومان افزایش یافت.

شهردار تهران گفت: با توجه به برگزاری جلسه هیئت دولت در روز یکشنبه بنا داریم موضوع افزایش کرایه‌های حمل و نقل را در هیئت دولت مطرح کنیم و با توجه به شرایط پیش‌بینی می‌شود دولت نیز با افزایش کرایه‌ها مخالفت نداشته باشد.

بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران حداکثر سه‌درصد از کل مجوزهای طرح ترافیک به موارد خاص؛ ازجمله خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و عکاسان خبری اختصاص یافته است.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: فعالیتهای نظامی و اطلاعاتی آمریکا در سراسر جهان به‌ویژه خاورمیانه می‌تواند به‌عنوان مصادیق تروریسم دولتی قلمداد شود.

جمعیت هلال احمر از واریز ۶۹ میلیارد تومان کمک‌های نقدی مردم خیر و نیکوکار به شماره حساب این نهاد خبر داد.

عضو شورای شهر تهران اعتقاد دارد که امنیت از هر موضوع دیگری برای شورای شهر تهران مهمتر است و با توجه به این سیاست مشخص نیست در صورت اتفاق در خط ۶ چه کسی پاسخگو خواهد بود؟ نمی‌توان در ارتباط با عدم امنیت خط ۶ سکوت کرد.

صفحه1 از12

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top