تهران

هوای تهران در وضعیت سالم قرار دارد و دمای هوا تا روز آینده کاهش جزئی خواهد داشت.

شهردار تهران با اشاره به ضرورت حمایت شهرداری از توسعه استفاده از موتورسیکلت‌های برقی، راهکاری برای کمک به تولید موتورسیکلت‌های برقی مطرح کرد.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل ترافیک شهردرای تهران گفت: میزان مرگ و میر در شهر در ماه‌های آذر و دی که با پدیده اینورژن مواجه هستیم به شکل معنی‌داری تغییر می‌کند.

رئیس شورای شهر تهران گفت: همه چیز بین شورا و شهرداری خوب است و اختلافی بین آنها وجود ندارد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: تهران برای تشییع پیکر مطهر ۱۵۰ شهید گمنام هشت سال دغاع مقدس در روز پنجشنبه ۶ تیر ماه آماده می‌شود.

هیأت امنای سازمان تأمین اجتماعی، مصطفی سالاری را به عنوان مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی منصوب کرد.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: منتظر تشکیل کارگروه مشترک توسط پلیس برای زیست شبانه هستیم.

رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: قطعا اگر این توجه و حمایتی که نسبت به صنایع دفاعی کشور در طول انقلاب انجام شده است بعنوان الگوی مسئولان کشور در همه بخشها قرار گیرد، صنعت ایران بسرعت شکوفا خواهد شد.

طرح زوج و فرد با سابقه ۱۴ سال اجرا از امروز در تهران حذف و طرح کنترل آلودکی هوا جایگزین آن شد که محدویت‌‌های جدیدی را برای خودروها ایجاد می‌کند؛ خودروهای پلاک تهران در هر فصل ۲۰ روز و خودروهای پلاک شهرستان ۱۵ روز حق تردد در این محدوده را دارند.

طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا از شنبه، اول تیرماه در پایتخت اجرا می‌شود.

شهردار تهران گفت: از این پس هر دو هفته افتتاح پروژه در تهران خواهیم داشت تا امید و نشاط به شهر بازگردد.

معاون حقوقی رئیس جمهور با بیان اینکه احتمال تخلف در هر دستگاه، نهاد و سازمانی طبیعی است، گفت: باید به این نکته اشاره شود که میزان تخلفات به عنوان مثال در شوراها که جمعیتی حدود ۱۲۰ هزار نفر دارند بسیار کم است.

صفحه1 از13

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top