اظهار بی‌اطلاعی "چمران" از دستگیری قائم‌مقام "قالیباف"

 رئیس سابق شورای شهر تهران با اشاره به اینکه شورا عموماً در موضوعاتی که ارتباطی به شورا نداشت ورود پیدا نمی‌کرد، گفت: در خصوص دستگیری و تخلفات مطرح‌شده در خصوص قائم‌مقام قالیباف اطلاعی ندارم.

به گزارش نبأپرس ، مهدی چمران در پاسخ این سوال که "آیا شورای شهر سابق در جریان تخلفات و دستگیری قائم‌مقام قالیباف بوده است، یا خیر؟" اظهار کرد: در این زمینه اطلاعی ندارم.

وی تصریح کرد: عموماً شورای شهر تهران در مواردی که ارتباطی با شورا نداشت پیگیری نمی‌کرد و موضوع اشاره‌شده هم در شورا بحث نشده است.

چمران در پاسخ به این پرسش که "آیا مراجع قضایی از وی در خصوص قائم‌مقام قالیباف پرس‌و‌جو کرده‌اند یا خیر؟" گفت: همان‌طور که گفتم  شورا در خصوص مسائلی که به آن ارتباطی نداشت ورود نمی‌کرد و در آن مسئله هم شورا ورودی را نداشته است.

به گزارش نبأ اخیراً محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران اعلام کرده است پرونده قائم‌مقام قالیباف بنا به دستور مقام معظم رهبری از سوی سرلشگر باقری رئیس ستادکل در حال پیگیری است و گروهی در نیروهای مسلح و دادسرای نظامی قوه قضائیه مشغول به بررسی ابعاد این پرونده هستند که به نتایجی نیز رسیدند به‌گونه‌ای که منجر به دستگیری حدود پنج نفر شد که برخی با وثیقه آزاد و برخی هنوز در زندان هستند.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top