راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷| شهردار تهران: دوران سخت تحریم را پشت سرخواهیم گذاشت

شهردار تهران با اشاره به اینکه در سالهای گذشته مردم ایران دوره‌های مختلفی را سپری کرده‌اند گفت: از این دوران می‌توان به ۸ سال دفاع مقدس اشاره کرد و اکنون نیز در دوران سخت تحریم‌ها قرار داریم و قطعا با حمایت مردم و مسئولان این دوران را سپری می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی نبأپرس ، پیروز حناچی شهردار تهران در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن ماه 1397 در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مسیر پر پیچ و خمی را در سال‌های پس از انقلاب اسلامی سپری کرده‌ایم.

وی افزود: دوران 8 سال دفاع مقدس و در ادامه دوران سازندگی ادواری بودند که مردم ایران آن را سپری کرده‌اند و هم اینک در دوران دیگری تحت عنوان دوران سخت تحریم رسیده‌ایم که قطعا با حمایت مردم و البته تلاش مسئولان این دوران نیز سپری خواهد شد.

شهردار تهران گفت: مردم و مسئولان تلاش خواهند کرد که دوران سخت تحریم را بگذرانند و به قول حضرت امام خمینی چیزی برای مردم تغییر نکرده است و همه کمک خواهیم کرد تا این دوران نیز سپری شود.

حناچی درخصوص اولویت‌های نظام پس از 40 سالگی انقلاب اسلامی گفت: ما باید این آمادگی را داشته باشیم که انقلاب را به نسل چهارمی‌ها بسپاریم و از آنها برای مدیریت کشور حمایت کنیم.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top