حقوقی | قضایی - نبأپرس

رئیس قوه قضائیه گفت: زمین خواری در همه جای کشور وجود دارد اما وضعیت در البرز حادتر است.

رئیس قوه قضائیه گفت: شهادت شهید فخری‌زاده قطعاً رونق بیشتری به دستاوردهای علمی کشور خواهد بخشید.

رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه گفت: در ماه‌های اخیر ۱۲ نفر از کارکنان دستگاه قضا به اتهام ارتشاء،‌ ۱۸ وکیل به اتهام اعمال نفوذ در پرونده‌ها با پرداخت رشوه و یک کارچاق‎کن حرفه‌ای فعال در مقابل یکی از مجموعه‌های قضایی، دستگیر شده‌اند.

رئیس قوه قضاییه مکتب شهید سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس را در امتداد مکتب عاشورا دانست و با بیان اینکه خون مطهر شهدا از عالم جهل‌زدایی می‌کند، گفت: خون کسی که در مسیر سیدالشهدا(ع) به دیدار معبود می‌شتابد چون متصل به خون اباعبدالله الحسین(ع) است، هرگز ضایع نمی‌شود.

رئیس قوه قضائیه گفت: حضور یک نیروی ناسالم در مجموعه قضائی دغدغه آفرین است و قبل از اینکه غصه‌دار محروم شدن از یک همکار شویم، باید برای صیانت از او تدبیر کنیم.

معاون حقوق بشر و امور بین‌الملل وزیر دادگستری گفت: از طریق وزارت امور خارجه به همه سفرا و نمایندگان در دیگر کشورها اعلام کرده ایم که در شرایط حساس کنونی آماده مبادله همه زندانیان خود با دیگر کشورها هستیم.

نماینده دادستان، جزئیات کیفرخواست و عناوین اتهامی متهمان پرونده اکبر طبری را قرائت کرد.

محمد عزیزی نماینده سابق مجلس و یکی از متهمان پرونده فساد در حوزه خودرو بازداشت شد.

معاون امور صنایع وزارت گفت: واردات لوازم آرایش به صورت قاچاق خیلی به ممنوعیت واردات مرتبط نیست، 

رئیس قوه قضائیه گفت: آرمان دفاع از مظلومیت فلسطین، آرمانی جهانی است و البته که به‌دلیل وجود قبله اول مسلمین در قدس شریف، برای مسلمانان از اهمیت بالاتری برخوردار است، آن آرمان زنده است و تا محو رژیم غاصب و احقاق حق مردم مظلوم زنده خواهد ماند.

سخنگوی قوه قضائیه از صدور حکم اعدام برای دو نفر از متهمان پرونده شرکت سایپا خبر داد و گفت: در همین زمینه مهدی جمالی مدیرعامل سابق سایپا به ۷ سال حبس محکوم شده است.

رئیس قوه‌قضائیه با انتقاد از آشفتگی بازار در روزهای اخیر گفت: وضعیت فعلی بازار نه برای تولیدکننده مطلوب است و نه مصرف‌کننده.

صفحه1 از22

Top