سفر | گردشگری | توریستی

سرپرست پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری در همایش تخصصی «زبان مادری» به تشریح طرح ملی "زبان‌های در خطر" از سال آینده پرداخت و گفت: همچنین گویش‌های ایرانی به‌صورت اقلیت در کشورهای همسایه همچون افغانستان و ازبکستان؛ نماینده فرهنگ و تاریخ ایران هستند.

یک فعال حوزه گردشگری غذا با تشریح اهمیت معرفی غذاهای بومی و محلی ایرانی به مسافران جهان از سفر تسترهای بین المللی غذا به کشورمان خبر داد.

رئیس سازمان حج و زیارت از احتمال راه‌اندازی مجدد عمره مفرده پس از انجام مناسک حج ۹۸ خبر داد.

رئیس سازمان فرهنگی، صنایع دستی و میراث فرهنگی با اشاره به اینکه گردشگری زیارتی صِرف در ایران تبدیل به گردشگری تلفیقی مذهبی، سیاحتی و درمانی شده است به تشریح مقابله با خنثی‌سازی اخبار منفی آمریکاییها درباره کشورمان با توسعه گردشگری پرداخت.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمان ابراز امیدواری کرد گنبد جدید حرم مطهر امام حسین(ع) نوروز ۹۸ در کربلای معلی نصب شود.

با ورود "سامانه بارشی" جدیدی از روز چهارشنبه به کشور شاهد کاهش قابل ملاحظه دما بین ۸ تا ۱۰ درجه‌ای دما در کشور خواهیم بود و در غالب مناطق، بارش‌ها به‌صورت برف و با وزش باد شدید همراه خواهد بود.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات سامرا از نصب قاطع در حرم مطهر امامین عسکریین(ع) در سامرا خبر داد.

سازمان هواشناسی کشور برای امروز و فردا در بیش از نیمی از کشور، بارش "برف و باران" پیش‌بینی کرد.

رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه سال آینده ۸۴ هزار نفر به حج اعزام می‌شوند، گفت: طرف عربستانی اعلام کرد غرامت خانواده‌های شهدای منا به دفتر نمایندگی سازمان ملل ارسال شده است، پیگیری کردیم چک‌های مربوطه به خانواده‌ها پرداخت شود.

سازمان هواشناسی کشور برای امروز و فردا در ۱۱ استان کشورمان، بارش باران گاهی با وزش باد و رعدوبرق پیش‌بینی کرد.

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد از اواخر وقت دوشنبه و طی روز سه‌شنبه در مناطق غربی و مرکزی خلیج فارس افزایش ابر، وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق و افزایش ارتفاع موج از یک و نیم متر تا دو متر پیش‌بینی می‌شود.

سازمان هواشناسی کشور برای امروز در ۶ استان کشورمان، رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی و آبگرفتگی معابر عمومی پیش‌بینی کرد.

صفحه1 از3

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top