تعطیلات بارانی آخر هفته/فردا سامانه بارشی تازه وارد کشور می‌شود

سازمان هواشناسی اعلام کرده با توجه به سامانه بارشی که فردا وارد کشور می‌شود بسیاری از نقاط کشور در تعطیلات آخر هفته بارانی خواهد بود.

به گزارش نبأپرس، مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور درباره وضعیت هوای کشور در تعطیلات آخر هفته گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی جدید از بعد از ظهر چهارشنبه به کشور، فردا چهارشنبه بارش باران، گاهی با رعد و برق را در جنوب آذربایجان شرقی، جنوب آذربایجان غربی، کردستان و زنجان شاهد خواهیم بود.

احد وظیفه افزود: فردا پنجشنبه بارش باران گاهی با رعد و برق و آبگرفتگی معابر در آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، کردستان، کرمانشاه، لرستان، بارش باران گاهی با رعد و برق در شمال و شرق خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، همدان، مرکزی، شمال ایلام و غرب اصفهان رخ خواهد داد.

وی ادامه داد: روز جمعه نیز بارش باران گاهی به شکل رگبار و رعد و برق و وزش باد همراه با آبگرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیلها و رودخانه ها در آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، بارش باران گاهی به شکل رگبار و رعد و برق و وزش باد و آبگرفتگی معابر در کردستان، نیمه غربی اصفهان و برخی مناطق همدان و مرکزی پیش‌بینی شده است از این رو توصیه می شود جهت کاهش خسارتهای احتمالی تمهیدات لازم به کار گرفته شود.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top