فرهنگیان | مدارس - نبأپرس

حاجی میرزایی فلسفه دایر بودن مدارس در روزهای پنجشنبه را اجرای طرح سه روز، سه روز برای ورود دانش آموزان به مدرسه توصیف کرد و گفت: طرح زوج و فرد در مدارس پر جمعیت اجرا می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش گفت: با توجه به وضعیت کرونا فعلا پیش‌بینی دقیقی برای آغاز سال تحصیلی آینده وجود ندارد ولی تمام برنامه‌ریزی و احتمالات را در نظر می‌گیریم.

مدیرکل امور اداری تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت امسال ۲۵ هزار نفر از معلمان حق التدریس استخدام خواهند شد.

نحوه امتحانات دانش‌آموزان مشخص شد و ارزشیابی پایانی نوبت دوم در پایه‌های هفتم، هشتم، دهم و یازدهم به شیوه غیرحضوری برگزار می‌شود.

مدیرکل دفتر سلامت وزارت آموزش وپرورش با اشاره به فعالیت یک ماهه مدارس، درباره معلمان و دانش‌آموزانی که امکان حضور در مدارس را ندارند، توضیحاتی داد.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه مدارس کل‌کشور‌ از هفته آینده باز می‌شود، گفت: حضور دانش‌آموزان الزامی نیست.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اجرای طرح "آجر به آجر" برای ساخت مدارس گفت: درباره وضعیت بازگشایی مدارس، فردا در ستاد کرونا تصمیم‌گیری می‌شود.

جدول زمانی آموزش تلویزیونی دروس دانش‌آموزان از طریق شبکه آموزش و چهار سیما برای روز پنجشنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۹ اعلام شد.

وزیر آموزش وپرورش گفت:با توجه به وضعیت شیوع کرونا در استان‌های مختلف، ممکن است در بعضی از استان‌ها مدارس بازگشایی شوند و در برخی دیگر همچنان بسته بمانند. هم‌اکنون بیش از ۱۳۰ شهرستان به‌عنوان مناطق کم‌خطر هستند.

جدول زمانی آموزش تلویزیونی دانش‌آموزان از طریق شبکه آموزش و چهار سیما برای روز یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۹ اعلام شد.

وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای‌ با رد اخبار مربوط به بازگشایی مجدد مدارس اعلام کرد: هرگونه بازگشایی مراکز آموزشی منوط به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا است.

امتحانات نهایی دانش‌آموزان از ساعت ۸ صبح روز شنبه ۱۷ خرداد ۹۹ آغاز می‌شود و تا ۱۶ تیر ادامه دارد.

صفحه1 از9

Top