فرهنگیان | مدارس

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: همه مدارس ابتدایی شهر تهران و مدارس متوسطه اول در مناطق یک تا ۵ در دو نوبت صبح و عصر فردا دوشنبه تعطیل است.

ثبت‌نام در تمام دوره‌های بدون آزمون دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی، پیام نور، کاردانی نظام جدید فنی‌وحرفه‌ای و کاردانی به کارشناسی ۳۰دی به پایان می‌رسد.

معاون آموزش‌وپرورش گفت: رتبه‌بندی معلمان مشوق مالی است نه افزایش حقوق، حقوق دی‌ماه براساس رتبه‌‌بندی صادر و ۱۴۰۰ میلیارد تومان به حقوق دی ماه اضافه شد.

رئیس دانشگاه پیام نور با توجه به تاخیر مراسم تدفین سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، امتحانات روز چهارشنبه ۱۸ دی را لغو کرد.

سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: آزمون زبان انگلیسی «جی آر ای» که تاریخ برگزاری آن دوشنبه ۱۶ دی مقارن با ۶ ژانویه است بدون تغییر برگزار می شود.

امتحانات دانشگاه آزاد شاهین شهر 16 و 17 دی برگزار نمی شود.

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش‌وپرورش از لغو تمام امتحانات نهایی دانش‌آموزان در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه خبر داد.

صدیف بدری در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی خطاب به رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش اظهار‌ کرد: بعد از ماه‌ها انتظار از دستور‌العمل نظام رتبه‌بندی معلمان رونمایی شد، متأسفانه به علت تعلل بیش از حد در ارائه دستور‌العمل آنچه ارائه شد به دور از عدالت، انصاف و جامع‌نگری است.

رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه الزهرا علیهاالسلام از آغاز ثبت نام آزمون ورودی جامعه‌الزهرا(س) در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ از ۲۳ آذرماه سال جاری خبر داد.

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت: پیشنهاد داده ایم که زبان چینی و زبان عربی در کنار زبان‌های دیگر نه به شکلی که هم اکنون در مدارس آموزش داده می‌شود به فهرست آموزش‌های ما افزوده شود.

معاون اول رئیس‌جمهور تصویب‌نامه موضوع نظام رتبه‌بندی معلمان را برای اجرا به وزارت آموزش و پرورش و سازمان های برنامه و بودجه کشور و اداری و استخدامی کشور ابلاغ کرد.

در پی بروز آلودگی هوا در برخی شهر‌های کشور و رشد و شیوع آنفلوانزا مدارس برخی از استان‌ها فردا چهارشنبه ۱۳ آذر تعطیل است.

صفحه1 از6

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top