شرایط جوی که طی امروز، فردا و روز دوشنبه، شهرها و مناطق شمالی کشورمان تجربه خواهند کرد و با "بارش سنگین برف" همراه خواهد بود، پدیده‌ای نادر طی یک دهه گذشته است که مردم کشورمان را شگفت‌زده خواهد کرد!

یک کارشناس رسمی دادگستری با تخصص محیط زیست، نسبت به پیامدهای جبران‌ناپذیر انتقال آب خزر به سمنان از جمله خسارت به صنعت شیلات، مراتع و جنگل‌های هیرکانی هشدار داد و صرف هزینه هنگفت برای چنین طرحی را مورد انتقاد قرار داد.

سردار حمیدی گفت: در حال حاضر جاده‌های ۲۴ استان درگیر برف و باران هستند و ۴۲ محور اصلی و فرعی به دلیل سیل، ریزش سنگ و موارد دیگر مسدود شده است.

سازمان هواشناسی کشور برای فردا در تهران و ۸ استان کشورمان، "برف و کولاک" پیش‌بینی کرد.

سازمان هواشناسی کشور وضعیت جوی استان‌های مختلف کشورمان برای امروز و فردا ۲۲ بهمن را پیش‌بینی کرد.

از هفته پیش‌رو بار دیگر‌ روند ورود سامانه‌های جوی به کشور مهیا‌تر خواهد شد و نیمه دوم هفته پیشرو احتمال "بارش برف سبک" در بسیاری از مناطق کشور وجود دارد.

سازمان هواشناسی کشور برای بسیاری از استان‌های کشورمان، باران، رگبار و رعدوبرق‌، آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیلها‌ پیش‌بینی کرد.

از امروز بارش‌ "برف و باران" در استان‌های واقع در نوار غربی کشور آغاز شده است و به تدریج دامنه این بارش‌ها، مناطق مرکزی و شرقی کشور را نیز در بر خواهد گرفت؛ در غالب مناطق، بارش‌ها به‌صورت برف خواهد بود.

سازمان هواشناسی کشور برای فردا یکشنبه ۱۶ دی ماه و روز دوشنبه در ۱۲ استان کشورمان بارش برف، باران و کولاک برف پیش‌بینی کرد همچنین احتمال "وقوع بهمن" در جاده‌های ارتباطی اردبیل، زنجان، قزوین، البرز، تهران، سمنان به سوی استانهای ساحلی خزر وجود دارد.

سازمان هواشناسی کشور برای فردا و پنجشنبه، آغاز موج جدید "بارش برف و باران" در ۲۰ استان کشورمان پیش‌بینی کرد.

سازمان هواشناسی کشور برای فردا (۶ دی) و روز جمعه (۷ دی) در ۲۲ استان کشورمان بارش "برف و باران" پیش‌بینی کرد.

صفحه1 از5

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top