اجرای ۴۵۰ برنامه هفته بسیج در رباط کریم + عکس

فرمانده سپاه ناحیه رباط کریم گفت: ۴۵۰ برنامه هفته بسیج در رباط کریم برگزار می شود.

 

به گزارش نبأپرس از رباط کریم، سرهنگ علی اصغر شهیری فرمانده سپاه ناحیه رباط کریم در نشست خبری خود با اصحاب رسانه ضمن تبریک روز پرستار و هفته بسیج از اجرای ۴۵۰ برنامه در این هفته خبر داد.

وی با اشاره به جایگاه بسیج گفت: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری بسیاری از پیشرفت‌های کشور مرهون تفکر بسیجی است اگر در کشوری تفکر بسیجی درست تدریس بشه با این تفکر می شود به پیشرفت‌های مهمی دست پیدا کرد.

سرهنگ شهیری بیان کرد: بسیج یک برکت و نعمت است برای کشور از این جهت که همه در چالش های فراروی کشور عزیزمان در این ۴۴ سال گذشته بسیج به عنوان یک نیروی مردمی اولین تشکل و اولین نیرویی بوده که خودش را در صحنه خدمت به مردم حاضر کرده همچنین در حوزه موضوعات سیل، زلزله و حوزه موضوعات فرهنگی و اجتماعی و امثالهم بسیج نقش آفرینی کرد.

فرمانده سپاه رباط کریم تصریح کرد: در هفته مبارک بسیج امسال با شعار محوری بسیج امید ملت ایران، برنامه های هفته بسیج از روز ۲۹ آبان آغاز و تا 5 آذر ادامه دارد و در این راستا شهرستان ۴۵۰ عنوان برنامه با موضوعات اجتماعی، فرهنگی، اقتصاد مقاومتی اجرا دارد که در عرصه خدمت رسانی در سطح رده های مقاومت بسیج ستاد حوزه‌های مقاومت و همچنین ستاد سپاه شهرستان برنامه‌ریزی شده و ان شاءالله با مشارکت عموم عزیزان برگزار خواهد شد.

شهیری در ادامه به برنامه های هفته بسیج اشاره کرد و گفت: اهم برنامه های پیش بینی شده به شرح ذیل برگزار می شود؛ برگزاری نمایشگاه اقتصاد و مقاومتی، برگزاری میزهای خدمت جهادی در سطح مساجد، افتتاح مراکز کار کارآفرینی، اعزام تیم‌های جهادی پزشکی به مناطق محروم، افتتاح جشنواره ورزشی پایگاه‌های مقاومت بسیج، برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های یک روزه سواد رسانه، کاروان سرودی در مناطق پرجمعیت و محله‌های پرجمعیت، برگزاری جشنواره سرود شهرستانی، برپایی مراسم آبروی محله به یادواره خانگی، افتتاح مراکز مشاوره و خانواده را در این هفته در دستور کار داریم.

فرمانده سپاه رباط کریم در پایان خاطرنشان کرد: ما به جد تلاش داریم تا بتوانیم بسیج را به عنوان پناهگاه و به عنوان خدمتگزار کماکان به مردم بشناسانیم و مردم هم از خدمات صادقانه و خاضعانه و داوطلبانه بسیج بهرمند شوند.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + سه =

دکمه بازگشت به بالا