از کاسبی تحریم تا کاسبی جنگ: رضا پهلوی و جبهه ضدایرانی؛ جاده صاف‌کن حمله به ایران!

با آغاز عملیات طوفان‌‌الاقصی و حملات مرگبار رژیم صهیونیستی به غزه، جبهه ضدایرانی که سال گذشته میدان‌دار اغتشاشات بودند، ضمن حمایت از اقدامات ضدانسانی اسرائیل، در واکنش‌هایی عجیب و غریب در همان روزهای ابتدایی خواستار مقابله با ایران شدند.

 

به گزارش نبأپرس، با آغاز عملیات طوفان‌‌الاقصی و حملات مرگبار رژیم صهیونیستی به غزه، جبهه ضدایرانی که سال گذشته میدان‌دار اغتشاشات بودند، ضمن حمایت از اقدامات ضدانسانی اسرائیل، در واکنش‌هایی عجیب و غریب در همان روزهای ابتدایی خواستار مقابله با ایران شدند.

چهره‌های این جریان در مصاحبه با رسانه‌های مختلف تاکید می‌کردند که برای از بین بردن حماس باید با ایران جنگید! رضا پهلوی که در ابتدای سال جاری سفری به اراضی اشغالی داشت و با بنیامین نتانیاهو دیدار کرد، در تازه‌ترین واکنش خود گفته است تا جمهوری اسلامی نرود، صلح در منطقه برقرار نمی‌شود!!

اگرچه توقعی نمی‌رود تا این جریان به‌دنبال آتش‌بش یا دلسوزی برای کودکان و زنان جنگ در غزه باشند و یا در تظاهرات‌های سرتاسر دنیا علیه اسرائیل شرکت کنند اما اظهارات این‌چنینی پرده دیگر از واقعیتی است که سالهای گذشته چند نمونه از آن را دیده بودیم.

تقاضای چندباره برای مقابله با ایران از سوی رضا پهلوی و هم‌مسلک‌های او نشان می‌دهد که در بحبوحه اوضاع منطقه، آنها جاده صاف‌‌کن حمله به ایران شدند.

حمایت‌های حامد اسماعیلیون و مصی علینژاد از حمله رژیم صهیونیستی به غزه و تقاضای مقابله با ایران، سفر رضا پهلوی به اسرائیل و انتقال شبکه ضدایرانی “ایران اینترنشنال” به اراضی اشغالی و واگذاری این شبکه از عربستان به اسرائیل، نشان می‌دهد ضدانقلاب کارفرمای جدیدی پیدا کرده که هدفش نه تنها مقابله با جمهوری اسلامی بلکه نابودی و تجزیه ایران است.

بعد از سفر رضا پهلوی به اراضی اشغالی، 32 نماینده کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) با نگارش نامه‌ای خطاب به «الی کوهن» وزیرخارجه این رژیم خواستار حمایت های فراگیر تل آویو از تجزیه ایران و تشکیل کشوری موهوم تحت عنوان «آذربایجان جنوبی» شدند!

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 16 =

دکمه بازگشت به بالا