اخبار استان ها | آخرین و مهمترین اخبار استان ها

 مدیرعامل بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) رباط کریم گفت: عملیات واکسیناسیون کرونا با اولویت کادر درمان  بیمارستان آغاز شد.  به گزارش نبأپرس از رباط کریم، حامد اسدی شریف مدیرعامل بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) رباط کریم از عملیات ...

 مدیرعامل بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) رباط کریم گفت: عملیات واکسیناسیون کرونا با اولویت کادر درمان  بیمارستان آغاز شد.

در آستانه سالروز ولادت باسعادت حضرت علی (ع) مراسم اهدای تبلت به دانش آموزان پرندی با حضور مسئولان و تعدادی از خانواده ها به نمایندگی از 43 خانواده دریافت کننده تبلت در شرایط کرونا و محدودیت ها همچنین رضایت خانواده ها و دانش آموزان  مبنی بر  درج خبر و تصاویرشان ، به منظور ترویج فرهنگ کمک و همدلی مومنانه در شرایط خاص کرونا برگزار شد.

فرماندار رباط کریم در آستانه روز ولادت حضرت علی (ع)، میزبان استاد نقش برجسته بر روی ظروف مسی شد.

امام جمعه شهر پرندگفت: با مشارکت دفتر امام جمعه،فرماندهی وحوزه های بسیج سپاه حیدر کرار(ع) شهر پرند،شهرداری و شورای شهر پرند، بنیاد احسان برکت و جمعی از خیرین 43 تبلت خریداری و امروز به دانش آموزان شهر پرند اهداء شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان رباط کریم گفت:نخستین بیمار کرونای انگلیسی در شهرستان رباط کریم،ساکن شهر پرند با حال عمومی خوب از بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) رباط کریم ترخیص شد.

رئیس اداره تبليغات اسلامي و دبیر ستاد اعتکاف شهرستان رباط کریم از برگزار نشدن مراسم معنوی اعتکاف در این شهرستان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.

فرماندار رباط کریم گفت: حضور مردم در صحنه انتخابات، پشتوانه ای محکم و مهم برای مشروعیت نظام جمهوری اسلامی و ادامه حیات و پویایی جامعه است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان رباط کریم گفت: متاسفانه اولین مورد ابتلا به ویروس خطرناک کرونای انگلیسی در شهر پرند شناسایی شده است.

لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری پرند در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و معاونین شهرداری تصویب شد.

رئیس قوه قضائیه گفت: برای ما مسئله امنیت مهم است و اجازه نمی‌دهیم به امنیت جامعه خللی وارد شود و با مخلان نظم و امنیت به شدت برخورد خواهد شد.

معاون اول رئیس‌جمهور به مصوبه‌ دولت برای تجارت در مرزها و حل مسئله ریشه‌ای کوله‌بری در مرزها اشاره کرد و گفت: علی‌رغم وجود این مصوبه، همچنان با مسئله کوله‌بری در استان روبه‌‌رو هستیم.

صفحه1 از146

مشروح اخبار

Top