اخبار استان ها | آخرین و مهمترین اخبار استان ها

امام جمعه موقت سمنان با تأکید بر اینکه متولیان امر ترویج حجاب باید برنامه‌ریزی بهتری برای نهادینه‌سازی این امر مهم در جامعه داشته باشند گفت: دشمنان با هجمه علیه عفاف و حجاب به دنبال فروپاشی کانون خانواده هستند. به گزارش نبأپرس  ...

امام جمعه موقت سمنان با تأکید بر اینکه متولیان امر ترویج حجاب باید برنامه‌ریزی بهتری برای نهادینه‌سازی این امر مهم در جامعه داشته باشند گفت: دشمنان با هجمه علیه عفاف و حجاب به دنبال فروپاشی کانون خانواده هستند.

فرماندار شهرستان رباط کریم گفت: با تخلفات ساختمانی و ساخت و سازهای غیرقانونی در شهرستان با جدیت برخورد خواهد شد.

شهردار پرند گفت: عملیات بتن ریزی سقف دوم ساختمان آموزشی پارک کودک صبح امروز با نظارت معاونت عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری پرند اجرا شد و در هفته دولت شاهد بهره برداری آن خواهیم بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت: پیشنهاد الحاق ۲۰۰ هکتار از اراضی خارج از شهر پرند و الحاق آن به اراضی داخل حریم پرند برای عملیاتی شدن طرح مسکن ملی ارائه شده است.

کمیته آموزش هیات پزشکی ورزشی استان کرمانشاه گفت : ماسک زدن موقع ورزش تنفس را مشکل میکند. ممکن است نیاز به کاهش حجم و شدت تمرین باشد.

" به مشهد سفر نکنید" این تیتری است که با عکسی به همین مضمون در صفحه اول روزنامه "شهرآرا" تنها روزنامه شهری مشهد کار شده است. 

فرمانده انتظامی البرز اعلام کرد: کلاهبردار و قاچاقچی بین الملی مواد مخدر که تحت تعقیب پلیس اینترپل بود، درشهرستان کرج دستگیر شد.

فعالیت مراکز قرآنی رباط کریم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی
کارشناس قرآنی تبليغات اسلامي رباط کريم از آغاز فعالیت خانه و مؤسسات قرآنی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این شهرستان خبر داد.

 معاون استاندار مازندران با اشاره به در دست ساخت بودن چهار پایانه صادراتی، تکمیل آن ها را در ارزآوری و صادرات محصولات مازندران مهم دانست.

کارشناس مسئول واحد مدارس و نوجوانان شبکه بهداشت بدره گفت: بیماری‌های دهان و دندان به ویژه پوسیدگی‌های دندانی یکی از شایع‌ترین اختلالات در بین دانش آموزان است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان سمنان از کشف پنج هزار و ۶۲۳ میلیارد ریال انواع کالاهای قاچاق در این استان و دستگیری ۶۷۴ متهم خبر داد.

صفحه1 از124

مشروح اخبار

Top