اخبار استان ها | آخرین و مهمترین اخبار استان ها

حجت الاسلام والمسلمین ترابی با تبریک فرا رسیدن عید سعید غدیر با استفاده از روایات ، این عید را بالاتر و شریفتر از اعیاد قربان ،فطر و جمعه دانست و گفت: علت اهمیت و عظمت عید غدیر ،مسئله ولایت و امامت است. به گزارش نبأپرس از رباط کریم حجت ...

حجت الاسلام والمسلمین ترابی با تبریک فرا رسیدن عید سعید غدیر با استفاده از روایات ، این عید را بالاتر و شریفتر از اعیاد قربان ،فطر و جمعه دانست و گفت: علت اهمیت و عظمت عید غدیر ،مسئله ولایت و امامت است.

امام جمعه پرند گفت: با همکاری مردم ، خیرین، هیئات مذهبی ، دفتر امام جمهه،سپاه،بسیج،شرکت عمران، شهرداری ۱۰ هزار غذای نذری به مناسبت عید غدیر طبخ وبین نیازمندان و مردم شهر پرند توزیع شد.

رئیس اتحادیه املاک سنندج گفت: قیمت هر متر مسکن در کردستان از سال گذشته تا امروز ۵۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

معاون وزارت بهداشت گفت: نباید زمان واکسیناسیون را به تعویق بیندازیم، زیرا تنها راه رهایی و قطع زنجیره انتقال کرونا همین کار است.

فرمانده سپاه حیدر کرار(ع) شهر پرند گفت: در دهه ولایت و امامت و عید سعید غدیر خم 2000 بسته معیشتی بین نیازمندان شریف و کریم آسیب دیده از شرایط کرونا در شهر پرند توزیع می شود.

مدیرعامل شرکت عمران پرند گفت: با انعقاد و امضای دو تفاهم نامه مهم در زمینه علم و فناوری و نوآوری در آینده ای نزدیک شهر پرند متحول و شکوفا خواهد شد.

امام‌جمعه رباط‌کریم با بیان اینکه نماز جمعه عظیم‌ترین اجتماع باشکوه مسلمانان است گفت: نماز جمعه باعث تقویت وحدت در کشور و تبیین بصیرت شناسی و دشمن شناسی خواهد شد.

سد خائیز تنگستان و ارغون دشتستان در استان بوشهر با دستور رئیس‌جمهور از طریق ارتباط تصویری با سرمایه‌گذاری ۲۳۰ میلیارد تومان وارد مدار بهره‌برداری شد.

یک محموله سلاح و مهمات جنگی توسط قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه کشف و ضبط شد.

مدیرکل راه‌آهن استان لرستان گفت: به‌علت خروج قطار باری از ریل راه‌آهن سراسری تهران - جنوب در محدوده استان لرستان مسدود شد.

تجمعات مردم در شهرهای خوزستان در یک هفته اخیر که تحت تاثیر اشرار مسلح به اغتشاش و درگیری مسلحانه کشیده شده بود، با هوشیاری مردم به سمت تظاهرات مسالمت‌آمیز پیش رفت تا از فعالیت‌های آشوب‌طلبان جلوگیری شود.

صفحه1 از160

مشروح اخبار

Top