استان تهران - نبأپرس

 امام جمعه شهرستان شهریار، شهادت محسن فخری زاده دانشمند هسته ای کشور را تسلیت گفت.

سیامک رئیسیان با حکم عباس عباسی، قائم مقام سازمان نخبگان  شاهد در داخل کشور و امورات ایثارگران در خارج کشور شدند.

بیست و نهمین هفته افتتاح طرح‌های عمرانی دولتی، امروز ‌با افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۵۰۹ هزار واحد مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن برگزار با دستور رئیس جمهور برگزار شد.

فرمانده مرکز آموزش تکاور شهید شبان نیروی زمینی ارتش  در هفته دفاع مقدس به  نقش آفرینی های نیروی زمینی ، هوایی ، دریایی  ارتش  و سپاه  در جنگ تحمیلی  اشاره کرد و گفت  هشت سال دفاع مقدس ،  داغ تصاحب و تملک  خوزستان  که  کمترین خواسته صدام در جنگ بود را بر دلش  نشاند

کلنگ‌ احداث ستاد فرماندهی تیپ امنیتی انصار سیدالشهدا(ع) استان تهران در شهریار توسط مسئولین زمین زده شد

رئیس بسیج پیشکسوتان کشور گفت: جوانانی که دیروز خون خود را تقدیم امنیت کشور کردند امروز در عرصه اهدای خون هم خونشان را تقدیم هموطنان خود کردند، صحنه ای که تکمیل کننده کمک های مؤمنانه ای است که ملت ما در مشکل بیماری کوید19 به منصه ظهور رساندند.

بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت استان تهران به منظور کمک به جامعه کرونا زده و تشویق اقشار مختلف جامعه برای حضور در این امر مقدس اقدام به برگزاری رزمایش اهدای خون می نماید.

رئیس قرارگاه ملی جهادی رهروان ولایت گفت: ۲۰۰۰ ماسک  در جهت حرکت انقلابی و خدمتگزاری به مردم محروم استان تهران به صورت رایگان توزیع شد.

کاروان احسان و شادی عید غدیر خم همزمان با دهه ولایت فعالیت در سطح شهرستان های استان تهران به حرکت درآمده و تا روز نوزدهم مرداد ماه ادامه دارد.

فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران گفت: ایران علی‌رغم تمامی تحریم‌ها و مشکلات معیشتی که بخش زیادی از مردم با آن رو‌به‌رو هستند، دنیا را در عرصه مقابله با کرونا حیرت‌زده کرده است.

رئیس قرارگاه جهادی ملی رهروان ولایت استان تهران گفت: با همکاری تولیدکنندگان برای مقابله با ویروس کرونا دستکش و ماسک رایگان بین نیازمندان توزیع می شود.

وزیر نیرو گفت‌: بیش از ۵۷ درصد صادرات خدمات فنی و مهندسی کشور مختص به صنعت آب و برق است که ثمره ‌۴ دهه خوداتکایی به توان و ظرفیت های داخلی است.

صفحه1 از8

Top