استان تهران - نبأپرس

کلنگ‌ احداث ستاد فرماندهی تیپ امنیتی انصار سیدالشهدا(ع) استان تهران در شهریار توسط مسئولین زمین زده شد

رئیس بسیج پیشکسوتان کشور گفت: جوانانی که دیروز خون خود را تقدیم امنیت کشور کردند امروز در عرصه اهدای خون هم خونشان را تقدیم هموطنان خود کردند، صحنه ای که تکمیل کننده کمک های مؤمنانه ای است که ملت ما در مشکل بیماری کوید19 به منصه ظهور رساندند.

بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت استان تهران به منظور کمک به جامعه کرونا زده و تشویق اقشار مختلف جامعه برای حضور در این امر مقدس اقدام به برگزاری رزمایش اهدای خون می نماید.

رئیس قرارگاه ملی جهادی رهروان ولایت گفت: ۲۰۰۰ ماسک  در جهت حرکت انقلابی و خدمتگزاری به مردم محروم استان تهران به صورت رایگان توزیع شد.

کاروان احسان و شادی عید غدیر خم همزمان با دهه ولایت فعالیت در سطح شهرستان های استان تهران به حرکت درآمده و تا روز نوزدهم مرداد ماه ادامه دارد.

فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران گفت: ایران علی‌رغم تمامی تحریم‌ها و مشکلات معیشتی که بخش زیادی از مردم با آن رو‌به‌رو هستند، دنیا را در عرصه مقابله با کرونا حیرت‌زده کرده است.

رئیس قرارگاه جهادی ملی رهروان ولایت استان تهران گفت: با همکاری تولیدکنندگان برای مقابله با ویروس کرونا دستکش و ماسک رایگان بین نیازمندان توزیع می شود.

وزیر نیرو گفت‌: بیش از ۵۷ درصد صادرات خدمات فنی و مهندسی کشور مختص به صنعت آب و برق است که ثمره ‌۴ دهه خوداتکایی به توان و ظرفیت های داخلی است.

شهردار تهران گفت: سر قول خود هستم و موزه ورزش را تبدیل به یک موزه فاخر خواهیم کرد.

 

افتتاح نمایشگاه صنایع دستی در شهرستان اسلامشهر و افتتاح پروژه های صنایع دستی کشور از شهرستان اسلامشهر برگزار شد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران با اعلام عرضه ماسک در ۶۰ پایانه و ایستگاه اتوبوس گفت: چاره‌ای جز سخت‌گیری و ممانعت از ورود شهروندان بدون ماسک به اتوبوس نداریم.

فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک سنگین در محورهای مواصلاتی هراز، فیروزکوه، محور امام رضا(ع) و آزادراه حرم تا حرم خبر داد.

صفحه1 از8

Top