استان تهران - نبأپرس

روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران به منظور احتمال اعمال خاموشی با برنامه در برخی از مناطق استان تهران اطلاعیه ای به شرح زیر منتشر کرد.

در اطلاعیه ای خانه ایثارگران استان تهران ، اقدام مسئولین شهرداری منطقه ۱۹ را کارشکنی محرز و بی احترامی به ایثارگران و جانبازان و خانواده معزز شهدا دانسته و خواهان برخورد مسئولین مربوطه با خاطیان هستند.

دو ایستگاه متروی تهران در مکان برج میلاد و امیر کبیر، فردا با حضور رئیس جمهور بهره برداری خواهد شد.

انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران در جلسه اجرای طرح شهید سلیمانی در استان تهران از اجرای محدودیت ها در استان تهران و آغاز جریمه افراد بدون ماسک و منع تردد شبانه سخن گفت.

نمایش‌های برگزیده بخش خیابانی و محیطی دومین جشنواره سراسری تئاتر «سردار آسمانی» معرفی شدند.

 امام جمعه شهرستان شهریار، شهادت محسن فخری زاده دانشمند هسته ای کشور را تسلیت گفت.

سیامک رئیسیان با حکم عباس عباسی، قائم مقام سازمان نخبگان  شاهد در داخل کشور و امورات ایثارگران در خارج کشور شدند.

بیست و نهمین هفته افتتاح طرح‌های عمرانی دولتی، امروز ‌با افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۵۰۹ هزار واحد مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن برگزار با دستور رئیس جمهور برگزار شد.

فرمانده مرکز آموزش تکاور شهید شبان نیروی زمینی ارتش  در هفته دفاع مقدس به  نقش آفرینی های نیروی زمینی ، هوایی ، دریایی  ارتش  و سپاه  در جنگ تحمیلی  اشاره کرد و گفت  هشت سال دفاع مقدس ،  داغ تصاحب و تملک  خوزستان  که  کمترین خواسته صدام در جنگ بود را بر دلش  نشاند

کلنگ‌ احداث ستاد فرماندهی تیپ امنیتی انصار سیدالشهدا(ع) استان تهران در شهریار توسط مسئولین زمین زده شد

رئیس بسیج پیشکسوتان کشور گفت: جوانانی که دیروز خون خود را تقدیم امنیت کشور کردند امروز در عرصه اهدای خون هم خونشان را تقدیم هموطنان خود کردند، صحنه ای که تکمیل کننده کمک های مؤمنانه ای است که ملت ما در مشکل بیماری کوید19 به منصه ظهور رساندند.

بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت استان تهران به منظور کمک به جامعه کرونا زده و تشویق اقشار مختلف جامعه برای حضور در این امر مقدس اقدام به برگزاری رزمایش اهدای خون می نماید.

صفحه1 از9

Top