استان تهران

استاندار تهران با اشاره به اعلام دادستانی تهران مبنی بر احتمال احتکار گوشت و دام در حاشیه تهران گفت: هیچ موضوعی از دید فرمانداران پنهان نیست و پیش از آن که مراجع دیگر تخلفات را شناسایی کنند آن‌ها نظارت داشته و وضعیت را پیگیری می‌کنند.

در چهارمین روز از دهه فجر ورزشگاه ۵ هزار نفری نسیم‌شهر بهارستان با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

استاندار تهران با اشاره به مشکل تأمین آب شهریار گفت: به‌منظور تأمین آب شرب به‌عنوان محور توسعه شهریار عملیات اجرایی انتقال آب از سد کرج به شهریار باید هرچه زودتر کلید بخورد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با ریشه‌یابی مشکلات کشور گفت: اینکه گفته می‌شود تمام مشکلات کشور ناشی از تحریم‌هاست اشتباه است چرا که ۸۰ درصد مشکلات ناشی از سوء‌مدیریت داخلی است.

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور در پایان با تأکید بر اینکه شرکت‌های دانش‌بنیان کمترین آسیب را در تحریم‌ها می‌بینند، فگت:‌ نباید تمرکز ما صرفاً بر ساختمان‌سازی باشد.

گروه استان‌ها ــ در جلسه امروز هیئت دولت استانداران جدید البرز، تهران و سمنان انتخاب شدند.

طبق اعلام کارگروه هماهنگی شرایط اضطراری آلودگی هوا با توجه به شدت آلودگی هوای تهران فردا محدوده طرح زوج‌وفرد از درب منزل توسط شهروندان رعایت و فعالیت بدنی در زنگ ورزش مدارس ممنوع اعلام شد.

امام‌جمعه موقت تهران با اشاره به توان موشکی و دفاعی ایران گفت: توان دفاعی و ایمانی ایران شاخ آمریکا و اروپا را شکسته است.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان تهران با اشاره به برخی مشکلات و چالش های کنونی کشور، راه برون رفت از مشکلات کشور در حوزه اقتصادی را تحقق نسخه شفابخش اقتصاد مقاومتی دانست

 وزیر بهداشت با اشاره به اینکه مجموعه پزشکان اعزام دختران شین‌آباد به خارج از کشور را صلاح نمی‌دانند گفت: خارج از کشور نیز نمی‌توانند کار بیشتری برای این عزیزان انجام دهند، هر کاری بخواهد انجام بگیرد در داخل کشور قابل انجام است.

شمیرانات- مدیر روابط عمومی اورژانس تهران گفت: سیل لواسان و فشم ۶ مصدوم برجا گذاشت.

تهران- ترافیک در محور تهران- قم، محدوده عوارضی نیمه سنگین و در مسیر جنوب به شمال محور هراز پر حجم اما روان است.

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top