استان تهران

افزایش شاخص‌های آلایندگی هوای تهران برای هفتمین روز متوالی، اعضای کمیته آلودگی هوا را وادار به برگزاری دومین جلسه اضطراری کرد.

گروه استان‌ها ــ جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ‌با اشاره به ارزشمندبودن اردوهای راهیان نور گفت: امروز به‌برکت خون شهدا مقتدرانه به‌سمت تمدن نوین اسلامی حرکت می‌کنیم‌.

گروه استان‌ها ــ رئیس‌کل بانک مرکزی با بیان "شاهد کنترل نرخ ارز و تورم هستیم" گفت: درصورت عدم رشد نقدینگی، تورم کنترل و شرایط برای بهبود اشتغال بیش از پیش فراهم می‌شود.

گروه استان‌ها- با توجه به تأیید دادستانی شهریار در پرونده نوزاد ربوده شده از بیمارستان تأمین اجتماعی شهریار اهمال کادر پرستاری و پزشکی دلیل اصلی این اتفاق بوده است.

استاندار تهران از عدم‌تغییر ساعات اداری در تابستان به‌سبب رفاه حال شهروندان در انجام امور اداری خبر داد.

در جلسه کارگروه اشتغال استان تهران با اشاره به اینکه هیچ یک از دستگاه‌های استان برنامه‌ای برای اجرای تبصره ۱۸ قانون بودجه ارائه نکرده‌اند بر ضرورت جابجایی تسهیلات نهادهای حمایتی به سمت پروژه سایر نهادها تأکید شد.

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی با اشاره به افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی گفت: نرخ افزایش حقوق بازنشستگان نیز معادل ۳۶.۵ درصد لحاظ شده که در حقوق اردیبهشت‌ماه بازنشستگان اعمال می‌شود.

گروه استان‌ها- استاندار تهران با اشاره به فرونشست زمین در دشت ورامین تا ۳۵ سانتی‌متر به سبب خشکسالی‌های پیاپی گفت: ورودی سدلتیان به سد ماملو را افزایش می‌دهیم تا هم سفره‌های آب زیرزمینی تقویت شوند و هم از فرونشست زمین جلوگیری شود.

گروه استان‌ها ــ استاندار تهران با اشاره به لزوم جدی‌گرفتن هشدارها گفت: مردم از توقف و تردد در اطراف روددره‌ها خودداری کنند.

گروه استان‌ها ــ مدیرکل هواشناسی استان تهران درباره شدّت بارش‌ باران در پایتخت گفت: از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۹:۳۰ اوج بارندگی‌ها را در تهران شاهد هستیم.

گروه استان‌ها ـ معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به هشدارهای هواشناسی در مورد بارندگی شدید در تهران گفت: از امشب تا روز چهارشنبه تمامی اعضای ستاد مدیریت بحران و نیروهای عملیاتی در شهر تهران در آماده‌اش کامل باشند.

فرماندار شمیرانات با اشاره به لزوم توجه مسافران به هشدارها گفت: توقف در مراکز خدماتی و رفاهی در بستر رودخانه‌های درکه، دربند، لواسان و فشم ممنوع شده است.

صفحه1 از3

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top