ترافیک نیمه سنگین در آزادراه تهران-قم/ تردد در هراز پر حجم است

تهران- ترافیک در محور تهران- قم، محدوده عوارضی نیمه سنگین و در مسیر جنوب به شمال محور هراز پر حجم اما روان است.

به گزارش نبأپرس، صبح سه شنبه و هم زمان با دوازدهم اردیبهشت ماه و ایام تعطیلات میلاد منجی عالم بشریت محورهای مواصلاتی استان تهران در اکثر مقاطع ترافیک عادی را تجربه می کند.

رییس پلیس راه شرق استان تهران گفت: در حال حاضر محور هراز در مسیر جنوب به شمال در اکثر مقاطع ترافیک پر حجم اما روان دارد.

سرهنگ سیاوش محبی ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه در مسیر جنوب به شمال در محور فیروزکوه نیز در طول محور به صورت عادی در جریان است، البته پیش‌بینی می‌شود حجم خودروهای ورودی به این محور افزایش داشته باشد.

وی گفت: در خروجی های تهران در هر دو مسیر به ویژه آزادراه تهران- پردیس با ترافیک نیمه سنگین مواجه هستیم.

رییس پلیس راه شرق استان تهران ترافیک در محور امام رضا(ع) را عادی و روان دانست و افزود: تردد خودروها در این محور به صورت عادی در جریان است.

محبی ترافیک در محور حرم تا حرم را نیز عادی و روان اعلام کرد.

وی از رانندگان خواست با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از وقوع حوادث رانندگی جلوگیری کنند و افزود: رانندگان می بایست به ازای هر ۲ ساعت رانندگی ۱۵ دقیقه به استراحت بپردازند.

رییس پلیس راه غرب استان تهران اظهار داشت: در برخی مقاطع آزادراه تهران- قم به ویژه محدوده عوارضی شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم.

سرهنگ حامد محمودی افزود: اما در آزادراه تهران- ساوه ترافیک به صورت عادی در جریان است.

وی گفت: در خروجی های تهران و عوارضی اتوبان تهران- قم حجم خودروها بالاتر از طول مسیرها است و شاهد حرکت کند وسایل نقلیه هستیم.

محمودی سپس ترافیک در محورهای دیگر غرب استان تهران از جمله محور تهران-شهریار را نیز عادی و روان خواند.

وی گفت: رانندگان عزیز با سرعت مطمئنه حرکت کرده و با رعایت فاصله با خودروهای مقابل و کناری سفری ایمن را برای خود و همراهان رقم بزنند.

به گزارش نبأپرس، محور تهران- فشم و نیز محور تهران- ورامین نیز شاهد ترافیک عادی و روان است.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top