اصفهان

گروه استان‌ها ـ مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: ۱۷۰ میلیون متر مکعب آب در مخزن سد زاینده‌رود ذخیره است و آب برای کشاورزان شرق و غرب طبق پیش بینی‌های انجام شده در موعد مقرر توزیع و تأمین خواهد شد.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران گفت: امروز آمریکا جرأت حمله به یک کشور دسته سوم را ندارد چه برسد به این‌که بخواهد به جمهوری اسلامی ایران حمله کند.

مادر شهید «عبدالرضا بروجی» از شهدای حادثه تروریستی زاهدان بعد از چند روز داغ فرزندش را تاب نیاورد و دعوت حق را لبیک گفت.

۷ نفر از مجروحان حادثه تروریستی زاهدان تاکنون به اصفهان منتقل شده‌اند که در حال حاضر ۲ نفر در ICU و ۵ نفر در سایر بخش‌های یکی از مراکز پزشکی اصفهان بستری هستند.

اصفهان - در پی فاجعه تروریستی سیستان و بلوچستان در پیامی از سوی استاندار اصفهان، روزهای شنبه و یکشنبه ۲۷ و ۲۸ بهمن ماه در استان اصفهان عزای عمومی اعلام شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در لایحه بودجه ۹۸ متوسط رشد دستمزد کارگران را ۲۰ درصد دیده‌ایم، گفت: شورای عالی کار در روزهای آینده در مورد دستمزد سال آینده تصمیم گیری کرده و تلاش می‌شود فاصله حداقل معیشت و حداقل دستمزد کاهش پیدا کند.

دریچه‌های سد زاینده‌رود ساعت یک بامداد بازگشایی شد تا آب زاینده رود در بستر رودخانه جاری شود.

کاشان - جانباز شیمیایی ایرج احمدی پس از تحمل سال ها رنج و درد امروز به خیل عظیم یاران شهیدش پیوست.

گزارشات مردمی حاکی از احتمال یک فروند هلی کوپتر در پیربکران اصفهان سقوط کرد.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه کسی تصور نکند که در فضای مجازی فراخوان می‌گذارد، مردم از آنان تبعیت می‌کنند، گفت:‌ کسی که به مقدسات توهین کرده و اموال دولتی و مردم را تخریب کند حتماً با آن برخورد می‌کنیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ۱۱۰ هزار میلیارد تومان بدهی و معوقات بانکی متعلق به ۱۰۸ نفر است، گفت: ۲۰ میلیارد دلار ظرف چند روز به دلیل سیاست‌های غلط دولت از دست رفت.

 معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: آژانس انرژی اتمی ۹ بار گزارش داده که ایران به تعهدات خود عمل کرده و بنده از طرف موگرینی می‌گویم که جایی برای مذاکره مجدد درباره برجام وجود ندارد.

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top