البرز - نبأپرس

 رئیس ستاد اجرایی فرمان امام با بیان "واکسن کرونای ایرانی تاکنون عوارضی نداشته است"، گفت: تا ۴ ماه آینده ۱۴میلیون دوز واکسن تولید می‌کنیم.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز از ۶ قلوهای کرجی که هفته گذشته چشم به جهان گشودند، حمایت مالی کرد.

فرمانده انتظامی البرز اعلام کرد: کلاهبردار و قاچاقچی بین الملی مواد مخدر که تحت تعقیب پلیس اینترپل بود، درشهرستان کرج دستگیر شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز از تخریب بخشی از پل قدیمی این شهرستان بر اثر بارش باران و طغیان رودخانه شاهرود خبر داد.

استاندار البرز با تقدیر از همکاری اصناف در تعطیلی واحد‌های غیر ضروری در استان البرز گفت: مسئولان در محل کار و مردم در خانه به مقابله با شیوع کرونا می‌پردازند.

گروه ا‌ستان‌ها ـ مدیرعامل شهرک صنعتی اشتهارد، گفت: ۳۰۰ صنعتگر و تولید کننده شهرک صنعتی اشتهارد با امضای طوماری از رئیس جمهور خواستار موافقت با خارج شدن شهرک صنعتی اشتهارد از شعاع ۱۲۰ کیلومتری تهران شدند.

سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز از فوت یک بیمار مبتلا به کرونا در استان البرز خبر داد.

گروه استان‌ها ـ رئیس انجمن زرتشتیان استان البرز با اشاره به حضور جامعه زرتشتیان در انتخابات مجلس شورای اسلامی،گفت:ملت ایران با حضور پرشور خود در انتخابات مشت محکمی بر دهن یاوه گویان می‌زنند.

برخی از مدارس استان البرز روز دوشنبه به دلیل بارش برف و برودت هوا تعطیل می باشد.

گروه استان‌ها-رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز از اجرایی طرح زوج و فرد در کرج خبر داد.

گروه استان‌ها ــ رئیس جمهور به مانور مشترک دریایی ایران، روسیه و چین در دریای عمان اشاره کرد و گفت: برگزاری این مانور مسأله ساده‌ای نیست و دنیای تاراج‌گر را بسیار عصبانی کرده است.

برخورد اتوبوس با تیر برق در استان البرز یک کشته و ۲۸ مصدوم برجای گذاشت .

صفحه1 از5

Top