البرز

رئیس پلیس راه استان البرز با بیان اینکه با توجه به تردد روان و عادی از سمت مازندران به کرج احتمال یک طرفه شدن محور وجود دارد،گفت:ترافیک سنگین در محور کرج - چالوس به سمت مازندران در حال حاضر وجود دارد.

وزیر راه و شهرسازی از بهره‌برداری از قطار برقی گلشهر- هشتگرد در تابستان سال آینده خبر داد.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در تهران ۶۶ درصد آلودگی هوا به دلیل تردد خودروهای گازوئیلی است اما در سال جاری جلوی ورود کامیون‌های آلاینده به تهران گرفته شد و دو سوم آلودگی با این اقدام کاهش یافت.

نائب رئیس شورای شهر کرج گفت: با توجه به وضعیت موجود به نظر نمی‌رسد پروژه متروی کرج تا ۶ سال آینده و پروژه بزرگراه شمالی تا پایان عمر شورای پنجم به بهره‌برداری برسد.

کرج - رئیس پلیس آگاهی استان البرز از کشف یک اسکلت انسان متعلق به دوره خام‌خواری در کرج خبر داد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز از پیدا شدن جعبه سیاه هواپیمای حادثه دیده در زیبادشت البرز خبر داد.

گروه استان‌ها ــ دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از انهدام باند کلاهبرداری شبکه‌ای در قالب خریدوفروش خودرو در این استان به‌مبلغ حدود ۱۰۰۰ میلیارد ریال خبر داد.

رئیس پلیس راه استان البرز با بیان اینکه بارش برف در محور کرج ـ چالوس در حال حاضر شدید است،گفت:تردد در محور کرج - چالوس بدون زنجیر چرخ ممنوع است.

کرج - معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور گفت: وزیر کشور بر اجرای به‌موقع قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان تأکید داشت.

گروه‌ استان‌ها- وزیر اطلاعات گفت: اخیرا شاهد حرکت تروریستی در چابهار بودیم که دشمن با هدف ضربه زدن اقتصادی به این منطقه وارد عمل شد.

گروهک تروریستی انصار الشیطان درحالی در یک‌ سال گذشته با هدف ناامن جلوه دادن راهبردی‌ترین بندر ایران، دو بار در چابهار عملیات تروریستی انجام داده که هر دو بار رویدادهای بین‌المللی بعد از اقدام کور آنها برگزار می‌شود.

کرج - رئیس پلیس راه استان البرز وضعیت محور کرج - چالوس محدوده کندوان را همراه با مه گرفتگی و کاهش دید اعلام کرد.

صفحه1 از2

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top