البرز

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا از پیشرفت ۹۳ درصدی پروژه قطار برقی گلشهر به شهر جدید هشتگرد خبر داد و گفت: قطار برقی ‌هشتگرد ‌آماده بهره‌برداری شد.

گروه استان‌ها ـ رئیس سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت با بیان اینکه تلاش می‌کنیم که داروهای مورد نیاز را در داخل کشور تولیدکنیم،گفت:‌ دشمن برای اخلال در نظام دارویی کشور برنامه دارد.

گروه استان‌ها ـ مدیر‌عامل بانک توسعه صادرات از صادرات ۱۰۰ میلیون دلاری ایران در حوزه نانو در سال گذشته خبر داد.

گروه استان‌ها ـ دادستان فردیس فرار چهار زندانی از زندان کچویی را تکذیب کرد و گفت: ‌زندانیان از محوطه بنیاد تعاون زندان گریخته بودند.

گروه استان‌ها ـ معاون اول رئیس جمهور از عملیاتی شدن پروژه آزادراه همت در ماه‌های آینده بر‌اساس قول وزیر راه و شهرسازی خبر داد.

گروه استان‌ها ـ معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: برنامه خاصی برای مقابله با تحریم به خصوص در بحث بیوتکنولوژی داریم و به زودی عدد قابل توجهی از حمایت‌ها را بر حوزه داروها و واکسن‌های دام و طیور متمرکز می‌کنیم.

با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و استاندار البرز از ۸ محصول جدید دارویی در استان البرز رونمایی شد.

گروه استان‌ها ـ رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استان البرز از ظرفیت های زیادی در حوزه تولید برخوردار است،گفت: مجلس شورای اسلامی از رونق تولید حمایت می‌کند.

در حال حاضر مخزن سد کرج کاملا پر شده و آب به صورت لب لب با سرریز سد قرار دارد. در واقع از مجموع حجم ۲۰۵ میلیون مترمکعبی مخزن این سد، با وجود ۲۰ میلیون مترمکعب حجم رسوبات پشت سد، ۱۸۵ میلیون مترمکعب آب هم‌اکنون در پشت سد کرج ذخیره شده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه معامله قرن منجر به شکت می‌شود، گفت: سرنوشت فلسطین ‌را دلارهای نفتی و آمریکا‌ ‌تعیین نمی‌کند‌.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز با بیان اینکه تلاش پیمانکار پروژه همت بهره برداری از این پرژه در زمان مقرر است، گفت: تاکید وزیر راه و شهرسازی و استاندار البرز به راه‌اندازی پروژه همت در موعد مقرر است.

مدیرعامل گروه صنعتی مپنا گفت: این گروه صنعتی آمادگی دارد که ظرف کمتر از سه ماه تمام ۸۰ هزار تاکسی تهران را برقی کند.

صفحه1 از4

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top