البرز

مدیرعامل گروه صنعتی مپنا گفت: این گروه صنعتی آمادگی دارد که ظرف کمتر از سه ماه تمام ۸۰ هزار تاکسی تهران را برقی کند.

گروه استان‌ها ــ مدیرعامل گروه صنعتی مپنا گفت: برنامه‌ریزی برای برقی‌کردن خط قطار تهران ــ مشهد را در دست اقدام داریم که ان‌شاءالله‌ به‌زودی عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

گروه استان‌ها ـ رئیس انجمن خاک ایران با بیان اینکه "قانون خاک‌‌" تصویب شد‌، گفت:‌ نقشه راه خوبی در ارتباط با خاک برای تحقیقات داریم که سبب ایجاد دفتر کود در جهاد کشاورزی شده است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان البرز، گفت: محور کرج- چالوس تا اطلاع ثانوی مسدود است.

رئیس پلیس راه استان البرز با بیان اینکه با توجه به تردد روان و عادی از سمت مازندران به کرج احتمال یک طرفه شدن محور وجود دارد،گفت:ترافیک سنگین در محور کرج - چالوس به سمت مازندران در حال حاضر وجود دارد.

وزیر راه و شهرسازی از بهره‌برداری از قطار برقی گلشهر- هشتگرد در تابستان سال آینده خبر داد.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در تهران ۶۶ درصد آلودگی هوا به دلیل تردد خودروهای گازوئیلی است اما در سال جاری جلوی ورود کامیون‌های آلاینده به تهران گرفته شد و دو سوم آلودگی با این اقدام کاهش یافت.

نائب رئیس شورای شهر کرج گفت: با توجه به وضعیت موجود به نظر نمی‌رسد پروژه متروی کرج تا ۶ سال آینده و پروژه بزرگراه شمالی تا پایان عمر شورای پنجم به بهره‌برداری برسد.

کرج - رئیس پلیس آگاهی استان البرز از کشف یک اسکلت انسان متعلق به دوره خام‌خواری در کرج خبر داد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز از پیدا شدن جعبه سیاه هواپیمای حادثه دیده در زیبادشت البرز خبر داد.

گروه استان‌ها ــ دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از انهدام باند کلاهبرداری شبکه‌ای در قالب خریدوفروش خودرو در این استان به‌مبلغ حدود ۱۰۰۰ میلیارد ریال خبر داد.

رئیس پلیس راه استان البرز با بیان اینکه بارش برف در محور کرج ـ چالوس در حال حاضر شدید است،گفت:تردد در محور کرج - چالوس بدون زنجیر چرخ ممنوع است.

صفحه1 از3

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top