البرز

گروه استان‌ها ـ رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استان البرز از ظرفیت های زیادی در حوزه تولید برخوردار است،گفت: مجلس شورای اسلامی از رونق تولید حمایت می‌کند.

در حال حاضر مخزن سد کرج کاملا پر شده و آب به صورت لب لب با سرریز سد قرار دارد. در واقع از مجموع حجم ۲۰۵ میلیون مترمکعبی مخزن این سد، با وجود ۲۰ میلیون مترمکعب حجم رسوبات پشت سد، ۱۸۵ میلیون مترمکعب آب هم‌اکنون در پشت سد کرج ذخیره شده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه معامله قرن منجر به شکت می‌شود، گفت: سرنوشت فلسطین ‌را دلارهای نفتی و آمریکا‌ ‌تعیین نمی‌کند‌.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز با بیان اینکه تلاش پیمانکار پروژه همت بهره برداری از این پرژه در زمان مقرر است، گفت: تاکید وزیر راه و شهرسازی و استاندار البرز به راه‌اندازی پروژه همت در موعد مقرر است.

مدیرعامل گروه صنعتی مپنا گفت: این گروه صنعتی آمادگی دارد که ظرف کمتر از سه ماه تمام ۸۰ هزار تاکسی تهران را برقی کند.

گروه استان‌ها ــ مدیرعامل گروه صنعتی مپنا گفت: برنامه‌ریزی برای برقی‌کردن خط قطار تهران ــ مشهد را در دست اقدام داریم که ان‌شاءالله‌ به‌زودی عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

گروه استان‌ها ـ رئیس انجمن خاک ایران با بیان اینکه "قانون خاک‌‌" تصویب شد‌، گفت:‌ نقشه راه خوبی در ارتباط با خاک برای تحقیقات داریم که سبب ایجاد دفتر کود در جهاد کشاورزی شده است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان البرز، گفت: محور کرج- چالوس تا اطلاع ثانوی مسدود است.

رئیس پلیس راه استان البرز با بیان اینکه با توجه به تردد روان و عادی از سمت مازندران به کرج احتمال یک طرفه شدن محور وجود دارد،گفت:ترافیک سنگین در محور کرج - چالوس به سمت مازندران در حال حاضر وجود دارد.

وزیر راه و شهرسازی از بهره‌برداری از قطار برقی گلشهر- هشتگرد در تابستان سال آینده خبر داد.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در تهران ۶۶ درصد آلودگی هوا به دلیل تردد خودروهای گازوئیلی است اما در سال جاری جلوی ورود کامیون‌های آلاینده به تهران گرفته شد و دو سوم آلودگی با این اقدام کاهش یافت.

نائب رئیس شورای شهر کرج گفت: با توجه به وضعیت موجود به نظر نمی‌رسد پروژه متروی کرج تا ۶ سال آینده و پروژه بزرگراه شمالی تا پایان عمر شورای پنجم به بهره‌برداری برسد.

صفحه1 از3

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top