اسکان ۳ هزار نفر از سیل‌زدگان ایلام در کمپ‌های هلال احمر/ اتمام تخلیه آب منازل مسکونی سیل‌زده

گروه استان‌ها ـ مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام گفت: تاکنون بیش از ۳ هزار نفر از سیل‌زدگان استان ایلام در کمپ‌های اسکان اضطراری هلال احمر اسکان داده شده‌اند.

به گزارش نبأپرس، از ایلام، حسین عارفی در جمع خبرنگاران اظهار داشت:  تاکنون بیش از 3 هزار نفر از سیل‌زدگان استان ایلام در کمپ‌های اسکان اضطراری هلال احمر اسکان داده شده اند.

وی گفت: تاکنون به دو هزار و 708 خانوار با جمعیتی بالغ بر 10 هزار و 833 نفر در بیش از 70 منطقه روستایی و عشایری استان ایلام که با مشکلات سیلاب مواجه بوده اند امداد رسانی شده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر ایلام تصریح کرد: با اقداماتی که توسط 58 تیم عملیاتی هلال احمر در مناطق تحت تأثیر سیل و آبگرفتگی انجام شده کار تخلیه آب منزل‌های مسکونی تقریباً تمام شده است.

وی با بیان اینکه در مجموع  برای 215 منزل کار تخلیه آب توسط نیروهای امدادی انجام گرفته ادامه داد: جمعیت هلال احمر استان در زمینه تامین اقلام مورد نیاز سیل‌زدگان نیز تا حد توان اقدامات لازم را انجام داده است.

عارفی افزود: بیش از 5 هزار بسته غذایی یک ماهه، 72 ساعته و 24 ساعته، 636 تخته چادر امدادی، 2710 تخته پتو، 706 تخته موکت، 1088 کیلو گرم نایلون پوششی، نان، آب معدنی، کنسرو جات و دیگر اقلام ضروری در میان سیل‌زدگان توزیع شده است.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top