‌فرمانده ناجا: پلیس امنیت زائران اربعین را از مبدأ تا مقصد ‌تامین می‌کند‌ / صدور ۱.۷۰۰ ‌میلیون‌ جلد گذرنامه و برگ تردد موقت‌

گروه استان‌ها ـ فرمانده نیروی انتظامی از صدور یک میلیون و ۷۰۰ هزار جلد گذرنامه و برگ تردد موقت برای اربعین امسال خبر داد و گفت: پلیس امنیت زائران اربعین را از مبدأ تا مقصد ‌تامین می‌کند‌.

 به گزارش نبأپرس، از ایلام، سردار حسین اشتری صبح امروز که به جهت بررسی آخرین وضعیت زائران اربعین حسینی به ایلام سفر کرده است بعداز توقف کوتاه در ایلام راهی مرز مهران شد و ضمن بازدید میدانی از امکانات، مقدورات و بازبینی و بازخورگیری طرح‌های اجرایی و امنیتی و انتظامی اظهار داشت: تاکنون یک میلیون و 700 هزار جلد گذرنامه و برگ تردد موقت در اربعین 98 صادر شده است.

به گفته فرمانده انتظامی ناجا، پلیس امنیت زائران اربعین را از مبدأ تا مقصد و بلعکس را تامین کرده و افتخار دارد که در اربعین حسینی خادم زائران بوده و به این خادم بودن می‌بالد.

وی تامین امنیت زائران و مسائل انتظامی و ترافیکی و کنترل مرزها را بی‌نظیر دانست و خاطرنشان کرد: امنیت پایدار در مرزها حاکم و هیچ دغدغه‌ای در این ارتباط وجود ندارد.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top