بوشهر

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) گفت: در اجرای فازهای ۱۳ و ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی ۱۲میلیارد دلار سرمایه‌گذاری شده که با صادرات محصولات جانبی این میزان سرمایه‌گذاری یک‌ساله برمی‌گردد.

گروه استان‌ها ــ رئیس‌جمهور با بیان اینکه دولت با تمام توان کنار حقوق‌بگیران ثابت و قشر آسیب‌پذیر خواهد ماند گفت: تورم بیش از ۲۰درصد بوده ولی توان ما برای افزایش حقوق بیش از این نبوده و امیدوارم سال آینده شرایطی مطلوب ایجاد شود.

فازهای ۱۳ و ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی با حضور رئیس‌جمهوری، وزیر نفت، مدیرعامل شرکت ملی نفت و استاندار بوشهر به‌طور رسمی افتتاح شد.

گروه استان‌ها- رئیس‌جمهوری اسلامی ایران در رأس هیئتی از اعضای دولت از طریق فرودگاه عسلویه وارد استان بوشهر شد.

وزیر آموزش و پرورش از فعالیت درسی مدارس تا آخرین روز کاری اسفندماه خبر داد و گفت: والدین برنامه‌های سفر خود را به گونه‌ای تنظیم کنند تا لطمه‌ای به فعالیت تحصیلی دانش آموزان وارد نشود.

گروه استان‌ها ـ مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نیروگاه اتمی بوشهر با اشاره به تعطیلی نیروگاه بوشهر برای برخی تعمیرات و جابه‌جایی سوخت گفت: نیروگاه اتمی بوشهر از نیمه نخست اردیبهشت سال آینده دوباره وارد مدار تولید برق می‌شود‌.

گروه استان‌ها ــ معاون شرکت آب منطقه‌ای بوشهر گفت: در راستای تأمین آب آشامیدنی شهرها و روستاهای دشتستان سدهای ارغون و کلمه در این شهرستان با ظرفیت ۲میلیون مترمکعب از ابتدای سال آینده عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

عضو مجمع تشخیص نظام گفت: ملت ایران امروز در چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی با افتخار و سرافرازی گرم‌تر از هر وقت در صحنه حضور یافتند و پاسخ دندان‌شکنی به دشمنان داخل و خارج دادند.

مجری طرح توسعه فاز ۱۳ پارس جنوبی از آغاز انتقال گاز از نخستین سکوی فاز ۱۳ پارس جنوبی به پالایشگاه خشکی کنگان خبرداد و گفت: گاز ترش استحصال شده از سکوی ۱۳B پارس جنوبی به چهارمین ردیف شیرین‌سازی پالایشگاه فاز ۱۳ تزریق شد.

بوشهر - فرماندار شهرستان عسلویه گفت: در هفته دولت امسال ۴۳۰ میلیارد ریال پروژه در عسلویه افتتاح شد و در دهه فجر نیز ۵۳۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی در این شهرستان افتتاح می‌شود.

مجری فازهای ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی از بارگیری سکوی فاز ۲۴ پارس جنوبی و آماده انتقال به موقعیت خود در خلیج فارس خبر داد و گفت: این سکو با وزنی معادل ۲۳۰۰ تن با تلاش متخصصان داخلی در بوشهر ساخته شد که با نصب آن، بهمن ماه وارد مدار تولید می‌شود.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس گفت: سه سکوی گازی فازهای ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی تا پایان دی‌ماه امسال وارد مدار تولید و بهره‌برداری می‌شود.

صفحه1 از2

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top