حافظان کل قرآن در نیروهای مسلح به ۱۰۰۰ نفر می‌رسند

بیرجند- رئیس عقیدتی سیاسی ناجا گفت: ۳۰۰ نفر از خانواده نیروهای مسلح حافظ کل قرآن کریم هستند که طبق برنامه ریزی ها در برنامه‌ای پنج ساله به هزار نفر خواهند رسید.

به گزارش نبأپرس، سید علیرضا ادیانی صبح چهارشنبه در حاشیه مراسم تکریم و معارفه رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران بیان کرد: مجموعه نیروی انتظامی برای رسیدن به پلیس طراز انقلاب و نقطه مطلوب جمهوری اسلامی ایران عزم خود را جزم کرده است.

وی با بیان اینکه یکی از شاخصه‌های لازم برای پلیس طراز انقلاب انس با قرآن است، اظهار کرد: در حال حاضر ۶۰ هزار نفر از مجموعه کارکنان، خانواده‌ها و سربازان از یک جز تا تمام جز حافظ قرآن هستند.

حجت‌الاسلام ادیانی با بیان اینکه ۳۰۰ نفر از خانواده نیروهای مسلح حافظ کل قرآن کریم هستند، افزود: امید است بتوانیم در برنامه‌ای پنج ساله تعداد حافظان کل قرآن کریم نیروهای مسلح را به هزار جامعه هزار نفری برسانیم.

وی اظهار کرد: خراسان جنوبی به واسطه نزدیکی با حرم مطهر رضوی از معنویت بالایی برخوردار بوده و در انجام امور معنوی در سال ۹۷ رتبه برتر کشوری را کسب کرده است.

حجت‌الاسلام ادیانی با اشاره به برنامه‌های پیش بینی شده برای تربیت پلیس طراز انقلاب، بیان کرد: اولین گام تدوین و طراحی شاخصه‌های پلیس طراز انقلاب بوده که با منبع زلال فرمایشات رهبری تدوین شده و در اختیار نخبگان قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه فرمایشات رهبری می‌تواند ملاک عمل در دانشگاه‌ها و مراکز علمی محور آموزش باشد، اظهار کرد: اولین دوره آموزش مربیانی که بتوانند این شاخصه‌ها را در دانشگاه تبیین کنند، برای ۲۰۰ طلبه شروع شده است.

رئیس عقیدتی سیاسی ناجا یکی از ویژگی‌های اصلی پلیس طراز انقلاب را برخورد حکیمانه با مردم دانست و گفت: اقتدار توأم با مهربانی، عدالت و برخورد حکیمانه همواره از تأکیدات رهبری بوده که در دایره اشتغال نیروهای انتظامی مورد توجه است.

وی از اجرای طرح نسیم معرفت در راستای پلیس طراز انقلاب خبر داد و افزود: به دنبال این هستیم که برخورد پلیس با مردم حکیمانه شود.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top