خراسان رضوی

گروه استان‌ها ـ حرم منور رضوی در سالروز ولادت حضرت رضا(ع) مملو از حضور زائران است و بارگاه ملکوتی آن حضرت یکپارچه غرق در نور و سرور است.

گروه استان‌ها ـ قائم مقام شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی با تشریح آخرین وضعیت انتقال آب از دریای عمان به خراسان گفت: مطالعات ۷۳۰۰ صفحه‌ای انتقال آب دریای عمان به وزارت نیرو ارسال شده است.

گروه استان‌ها ـ معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی با اشاره به طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن گفت: دولت تلاش می‌کند با واگذاری زمین دولتی به قیمت کارشناسی بخش زیادی از هزینه‌ها را کاهش دهد.

گروه استان‌ها ــ رئیس دپارتمان مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی مشهد جزئیات جدیدی از نانوداروی درمان سرطان مغز را که در مشهد رونمایی شده بیان کرد.

گروه استان‌ها ـ نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه مقاومت مردم فلسطین به هیچ عنوان شکسته نخواهد شد، گفت: فلسطین به امت اسلامی و مردمش باز خواهد گشت.

گروه استا‌ن‌ها ــ به‌همت بسیج سازندگی خراسان رضوی و قرارگاه شهید برونسی ۵هزار بسته معیشتی اهدایی مقام معظم رهبری به حاشیه شهر مشهد توزیع شد.

گروه استان‌ها ـ دادگاه علنی متهمان پرونده موسوم به «پدیده» امروز در مشهد برگزار شد.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی گفت: جریان‌های موجود در جامعه نمی‌تواند ما را به رونق تولید برساند

گروه ا‌ستان‌ها ـ رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به شرایط فعلی اقتصادی، حمایت از بنگاه‌های تولیدی کوچک و متوسط در اولویت قرار دارد.

مدیرعامل مؤسسه خدمات دارویی رضوی گفت: موسسه خدمات دارویی رضوی در مسیر خودکفایی دارویی کشور قدم برمی‌دارد.

تولیت آستان قدس رضوی امروز بدون تشریفات در نماز جمعه مشهد شرکت کرد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: کارت سفر امسال اجرایی می‌شود.

صفحه1 از4

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top