خراسان رضوی

رئیس پلیس‌راه ‌‌خراسان‌رضوی گفت: هم‌اینک ترافیک در خروجی‌های خراسان رضوی پرحجم است.

گروه استان‌ها ـ نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی جزئیات سخنرانی نوروزی مقام معظم رهبری را اعلام کرد.

وزیر راه و شهرسازی گفت: ۹۰۰۰ واحد مسکونی در قالب طرح بازآفرینی شهری احداث می‌شود.

تولیت آستان قدس رضوی گفت: حقیقتا روز ۲۲ بهمن ۵۷، نابودی قدرت‌های باطل و حاکمیت حق، یوم الله است.

مشاور رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد با بیان اینکه ‌جنگ‌شناختی دشمن در دهه چهارم انقلاب اقدامات "آفندی و تهاجمی" اساتید بسیجی را می‌طلبد، گفت: استاد بسیجی، باید دشمن‌شناس باشد و شرایط را خوبی تحلیل و درک ‌کند.

تولیت حرم حضرت معصومه(س) گفت: انقلاب اسلامی مرگ تدریجی استکبار را رقم زده و ملت ما مصمم است تا زمانی که مستکبران را سر جای خود ننشاند از پای ننشیند.

گروه استان‌ها ـ مدیرکل هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: در ۹ ماهه امسال ۲۷ میلیون و ۴۰۰ هزار زائر در مشهدالرضا(ع) داشتیم که از این تعداد ۳ میلیون آن زائران غیرایرانی بودند.

مشهد-معاون دادستان مشهد از دستگیری فردی که لقب «سلطان ترامادول» را در میان عطاری های مشهد داشت خبر داد.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه ناجا اجازه نمی‌دهد حوادثی چون حادثه دانشگاه علوم و تحقیقات به یک بحران تبدیل شود، گفت: دشمنان ۴۰ سال است در حال موج‌سواری به‌روی این‌گونه حوادث هستند که باید موضوع کارشناسی شود.

«سیدرضا فاطمی امین» از سوی حجت‌‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی به‌عنوان قائم‌مقام جدید آستان قدس رضوی(ع) منصوب شد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با تاکید اینکه سردار منصوری در طول ۴۰ سال از عمر انقلاب هرگز میدان‌های جهاد را ترک نکرد، گفت: امثال سردار منصوری اجازه نمی‌دهند فرزندان اهل بیت(ع) در عاشورا آواره شوند.

مشهد- معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی از تشرف بیش از ۹۰۰ هزار زائر زیارت اولی محروم به حرم مطهر رضوی با مساعدت آستان قدس رضوی خبر داد.

صفحه1 از3

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top