خراسان رضوی

قائم مقام معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برای رسیدن به فناوری باید پژوهش را جدی بگیریم و در این حوزه قوی شویم.

گروه استان‌ها ـ جزئیات مراسم تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی در مشهدمقدس اعلام شد.

در پی آسمانی شدن سردار بزرگ و پرافتخار اسلام، حرم مطهر رضوی در سوگ خادم الرضا(ع) سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی سیاه پوش شد.

گروه استان‌ها-رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به ورود سازمان بازرسی ‌برای بررسی ‌ آلودگی هوای کشور گفت: برخی دستگاه‌های اجرایی در انجام ‌وظایف‌ محوله در این حوزه کوتاهی کرده بودند.

گروه استان‌ها ـ ‌رئیس کل بانک مرکزی گفت: ثبات را به بازار ارز برخواهیم گرداند و بعد از آن برای ایجاد ثبات در دیگر بازارها تلاش خواهیم کرد.

به دلیل تداوم آلودگی هوا، شیوع آنفلوآنزا و یا سرمای هوا مدارس و دانشگاه‌هایبرخی از نقاط کشور تعطیل شد.

به علت احتمال افزایش آلاینده‌های جوی، تمام مدارس مشهد فردا دوشنبه تعطیل است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز براساس برآوردها ۸۰ درصد اقتصاد در اختیار دولت است و مردم را از تصمیم‌گیری اقتصادی حذف کرده‌ایم.

گروه استان‌ها ـ سخنگوی شورای نگهبان در مورد آخرین شرایط برگزاری انتخابات الکترونیک توضیحاتی ارائه کرد و گفت: با وزارت کشور برای برگزاری انتخابات الکترونیک همکاری می‌کنیم.

گروه استان‌ها ـ حجت‌الاسلام طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه گفت: ما مفسدان اقتصادی را به کشور بازمی‌گردانیم و بدانید که مقابله با مفسدان اقتصادی، دیر و زود دارد، اما سوخت و سوز ندارد.

گروه استان‌ها ـ فرمانده نیروی انتظامی گفت: باید پاسخگو باشیم و هیچ کس حق ندارد حرفی بزند که منجر به ناامنی شود، حتی هیچ کس حق ندارد در تامین امنیت انتخابات دخالت کند.

گروه استان‌ها ـ ‌سیلاب در خراسان رضوی و شهرستان تربت جام خساراتی ‌داشته که ۳۰ منزل مسکونی دچار خسارت شده‌اند.

صفحه1 از7

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top