خوزستان

گروه استان‌ها- پیکر ۱۱۵ شهید تازه تفحص شده از خاک عراق وارد خاک ایران شد.

گروه استان‌ها- جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه قدرت دفاعی ما یک روند پرشتاب اما توقف‌ناپذیر دارد، گفت: امروز ایران در آستانه تبدیل‌شدن به یک قدرت جهانی است.

گروه استان‌ها ـ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز پرداخت منابع مرحله دوم طرح اشتغال فراگیر روستایی خبر داد و گفت: ‌‌۱.۵ میلیارد دلار از ‌صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستایی‌ اختصاص یافت.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان با اشاره به شهادت دو مأمور نیروی انتظامی درپی حمله افراد ناشناس گفت: گروه تروریستی و تجزیه‌طلب "حرکة النضال العربی لتحریر الاحواز" مسئولیت این حمله مسلحانه ‌را به‌عهده گرفت.

از حوالی ظهر امروز پدیده گرد و غبار آسمان خوزستان را احاطه و سبب آلودگی در اغلب شهرهای این استان شد.

دزفول- معاون عمرانی فرمانداری دزفول گفت: دبی رودخانه دز در ظهر امروز پنجشنبه به یک هزار و ۲۰۰ متر مکعب رسید که لازم است مردم از نزدیک شدن به بستر رودخانه فاصله بگیرند.

گروه استان‌ها ـ رئیس کمیته جست‌وجو مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پیکر ۴۶ شهید تازه تفحص شده نیز هفته آینده از مرز مهران وارد ایران شده  و با استقبال مردم این خطه تشییع و تدفین می‌شوند.

دادستان شوشتر با اشاره به پرونده تجاوز منتشر شده در فضای مجازی گفت: سه شخص در رابطه با این پرونده دستگیر شده‌اند. دو نفر آن‌ها به این عمل شنیع اقدام کرده و یک نفر از آن‌ها نیز به تهیه فیلم اقدام کرده است.

سخنگوی ارشد ‌نیروهای مسلح کشور گفت: دشمن به این نتیجه رسیده‌ ‌‌که مستقیم با جمهوری اسلامی ایران سینه به سینه نشوند چراکه ‌امکان پیروزی را نداشته و نسبت به این مسئله اطلاع دارند.

اهواز - بارندگی شدید بامداد امروز در شهرهای مختلف استان خوزستان، اغلب شهرهای استان به خصوص اهواز را به استخر تبدیل کرده است.

فرماندار خرمشهر گفت: حدود ۱۲۰ هزار زائر تاکنون از مرز شلمچه تردد کرده‌اند که از این تعداد ۲۰ هزار نفر اتباع خارجه هستند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: اینطور نیست که افراد بی‌گناهی به شهادت برسند و هیچ اتفاقی برای قاتلان آن‌ها نیافتد، تروریست‌ها در آینده در میدان تو دهنی محکمی خواهند خورد.

صفحه1 از2

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top