خوزستان

فرمانده مرزبانی کشور گفت: مرز هر کشور به منزله ناموس آن کشور است و تا جایی جایگاه دارد که در قانون اساسی آمده بنابراین هرگونه تغییری در مرز ممنوع است مگر به مصلحت نظام و به تصویب چهارپنجم نمایندگان مجلس برسد.

گروه استان‌ها ـ استاندار خوزستان از موافقت کشور عراق با ورود بخشی ازسیلاب خوزستان به رودخانه دجله خبر داد.

دستیار ویژه مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: متأسفانه در جریان سیل اخیر حرف‌های ناروا و مهمل‌گویی‌هایی در خصوص سدهای خوزستان در فضای مجازی توسط برخی چهره‌های سیاسی گفته شد.

امام خامنه‌ای در احکام جداگانه‌ای حجت‌الاسلام سید عبدالنبی موسوی‌فرد را به نمایندگی ولی‌فقیه در استان خوزستان و امامت جمعه اهواز و ‌حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی‌جزائری را به ریاست حوزه علمیه اهواز منصوب کردند.

گروه استان‌ها ـ استاندار خوزستان از هدایت ‌سیلاب‌ها‌ی ‌شادگان و ‌اطراف آبادان به‌سمت خلیج فارس‌ خبر داد و گفت: وضعیت ‌خوزستان تا سه روز آینده کاملاً پایدار می‌شود‌.

گروه استان‌ها- ۱۲ کامیون کمک‌های مردمی جمع‌آوری‌شده توسط مواکب کشور عراق از طریق مرز بین‌المللی شلمچه وارد ایران شد تا میان سیل‌زدگان توزیع شود.

گروه استان‌ها- وزیر دفاع در خوزستان گفت: امروز مردم به خوبی می بینند که پاسداران این مرز و بوم با از خودگذشتگی و فداکاری در حال خدمت رسانی به مردم هستند و این خدمت رسانی های خالصانه دل هر ایرانی آزاده را سرشار از امید می کند.

گروه استان‌ها ــ جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان "خوزستان را ان‌شاءالله بهتر از قبل می‌سازیم" گفت: در حال حاضر همه فرماندهان ارشد سپاه در این منطقه یا دیگر مناطق سیل‌زده حضور ‌عملیاتی دارند.

گروه استان‌ها ــ استاندار خوزستان ‌آخرین وضعیت سدهای استان را تشریح کرد و گفت: ورودی و خروجی سد دز کاهش پیدا کرده، اما سد کرخه پر شد و باید فکری کنیم چون پایین‌دست تحمل این حجم از خروجی آب را ندارد.

گروه استان‌ها ــ وزیر کشور گفت: بحران در‌ برخی از مناطق استان خوزستان که دچار سیلاب هستند به‌طور کامل از سوی تمامی دستگاه‌های اجرایی و امدادی در حال کنترل و مدیریت است‌.

گروه استان‌ها ـ فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: کمک به مردم خوزستان مانند دفاع مقدس و دفاع از حرم است.

گروه استان‌ها ـ چهارمین هواپیمای حامل کمک‌های انسان‌دوستانه استان البرز به ظرفیت ۱۰۰ تن کالا وارد فرودگاه بین‌المللی اهواز شد.

صفحه1 از5

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top