اسرائیل به دنبال توطئه‌ای جدید/ نابودی صهیونیسم نزدیک است

شاهرود - امام جمعه رویان بابیان اینکه اسرائیل با حمله به سوریه، لبنان و عراق به دنبال توطئه‌ای جدید علیه اسلام و ایران است، گفت: با ایستادگی مسلمانان نابودی صهیونیست نزدیک است.

به گزارش نبأپرس، حجت‌الاسلام عباس معصومی در خطبه‌های اولین نماز جمعه محرم سال جاری در مسجد جامع رویان با حضور نمازگزاران و آحاد مردم، ضمن اشاره به حملات اسرائیل به برخی نقاط در سوریه، لبنان و عراق، بیان کرد: این اقدامات یکی دیگر از توطئه‌های جدید اسرائیل است.

وی بابیان اینکه هدف اسرائیل از این حملات پایگاه‌های ایران در منطقه است، افزود: اسرائیل چند هدف را علیه ایران اسلامی دنبال می‌کند که باید برای مقابله با آن‌ها آماده شد.

اسرائیل می‌خواهد ایران را بر سر دوراهی بگذارد

امام‌جمعه رویان گفت: یکی از اهداف اسرائیل این است که به جامعه جهانی بگوید ایران در همه کشورها نفوذ کرده و باید جلویش را گرفت و دومین هدف اما این است که حزب‌الله، جبهه مقاومت و ایستادگی مردم را بی‌اثر و حتی ضعیف جلوه دهد اما به مقصودشان نرسیده‌اند.

معصومی بیان کرد: اسرائیل همچنین با این حملات قصد دارد که مقاومت و ایران را بر سر دوراهی قرار دهد چراکه اگر به این حملات پاسخ داده شود می‌تواند مظلوم‌نمایی و اگر پاسخی داده نشود می‌تواند قدرت‌نمایی کند و از این بابت باید گفت اسرائیل یک نوع توطئه جدید را دنبال می‌کند.

وی افزود: سکه ماجراهای اسرائیل اما روی دیگری هم دارد و آن‌هم جبهه مقاومت و مسلمانان است که بلافاصله به این تهدیدها پاسخ دادند همان‌طور که سید حسن نصرالله اعلام کرد که از امشب منتظر ما باشید و درست در همان شب یکی از خودروهای نظامی اسرائیل با موشک به هوا رفت تا نشان دهد مقاومت کم‌توان نیست از سوی دیگر یمنی‌ها به پایگاه‌ها و تأسیسات عربستان با ۱۰ پهباد حمله کردند.

نصب آدمک بجای سرباز اسرائیلی

امام‌جمعه رویان گفت: اسرائیل امروز مجبور است برای دفاع از مرزهایش آدمک‌هایی را شبیه نظامیان خود بسازد و نصب کند لذا امروز در اوج افول قرار دارد و ان شالله نابودی‌اش نزدیک خواهد بود.

معصومی در ادامه به تقارن محرم و همچنین روز نیکوکاری در آستانه سال جدید اشاره کرد و تأکید داشت: باید کمک کرد تا همه نیازمندان جامعه نیز از حداقل امکانات تحصیلی برخوردار شوند.

وی در ادامه به عزاداری‌های ماه محرم، اطعام نیازمندان و همچنین مراقبت از عزاداری‌ها و رفتارها در این ماه پربرکت و اربعین سالار شهیدان نیز پرداخت.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top