قم

گروه استان‌ها- مرجع تقلید شیعیان گفت: اگر این سیل در یزد رخ می‌داد می‌توان گفت که غیرمنتظره بود اما گلستان و مازندرانی که همیشه زیر باران است حتماً باید راه‌هایی داشته باشند تا مردم با مشکلی روبه‌رو نشوند.

گروه استان‌ها ـ وزیر امور خارجه با اشاره به سفر رئیس‌جمهور و هیئت همراه به عراق گفت: در این سفر گره‌های چند دهه‌ای در روابط ۲ کشور باز شد.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری از برگزاری اجلاسیه ششم مجلس خبرگان در ۲۱ و ۲۲ اسفندماه خبر داد و گفت: انتخاب نایب‌رئیس اول مجلس خبرگان به‌عنوان جایگزین مرحوم آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی از برنامه‌های اجلاسیه ششم است.

تهران- مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از واژگونی اتوبوس در محور قم-تهران خبر داد و گفت: در این حادثه ۴ نفر کشته و ۱۰ نفر مصدوم شدند.

قم - مراسم بزرگداشت نماینده مردم قم در مجلس خبرگان از سوی دفتر مقام معظم رهبری با حضور مراجع عظام تقلید در مسجد اعظم قم برگزار شد.

گروه استان‌ها ـ پیکر عالم ربانی آیت‌الله مؤمن بعد از تشییع بر دوش مردم انقلابی و قدردان قم در جوار کریمه اهل‌بیت(س) آرام گرفت.

گروه استان‌ها ـ جانشین نیروی قدس سپاه گفت: آمریکا ادعا می‌کند در ‌دو جنگ افغانستان و عراق ۵ هزار کشته داده درحالی‌که سپاه اطلاع دقیق دارد که آمار کشته‌شدگان آمریکا در این دو جنگ بیش از دونیم برابر این آماری است که آن‌ها ادعا می‌کنند.

گروه استان‌ها ـ مرجع تقلید شیعیان گفت: تعجب می‌کنیم از کسانی که در گوشه و کنار از مذاکره دم می‌زنند، اما به این واقعیات توجه ندارند که آنها هرروز موضوع جدیدی را بهانه می‌کنند و خواسته‌هایشان نیز تمامی ندارد.

قم - رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دشمن در ۲ ماه گذشته برای اجرای بیش از ۶۰ عملیات تروریستی در جنوب شرق کشور تلاش کرد که با اقدام به موقع نیروهای مسلح، ۵۵ عملیات خنثی‌ شد.

گروه استان‌ها ـ در هشتاد و دومین جلسه رسمی و علنی شورای شهر قم با افتتاح حساب نزدیکی از بانک‌های قم برای واریز ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار حاصل از فروش اوراق مشارکت در ساخت پروژه متروی قم موافقت کردند.

گروه استان‌ها ـ رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه اطلاعات ‌‌مراکز آموزشی مخفی و نیمه‌مخفی گروهک‌های تروریستی ‌‌را در اختیار مقامات پاکستانی ‌قرار دادیم، گفت: به ‌فشار بر پاکستان تا ریشه‌کنی کامل گروهک‌های تروریستی ادامه می‌دهیم.

گروه استان‌ها_ شهردار تهران گفت: شهرداری‌های کشور و به‌ویژه شهرداری تهران کمک زیادی از دولت نمی‌گیرد و خودشان باید درآمد کسب کنند، در شرایطی که وضعیت اقتصادی خوب نیست این درآمدها دچار اختلال شده است.

صفحه1 از4

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top