قم

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: در حوزه طرح جدید برنامه‌ریزی وزارتخانه، ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی بوده و کار حدود ۱۰۰ هزار واحد شروع‌ شده است.

گروه استان‌ها ـ هر سال سخنان برخی مراجع تقلید بخشی از ویژه‌برنامه معارفی صدا و سیما در ماه رمضان را تشکیل می‌داد اما امسال جای خالی این برنامه‌ها احساس می‌شود.

گروه استان‌ها ــ طلبه شیعه عربستانی با بیان اینکه رنج‌هایی که شیعیان عربستان از طرف رژیم آل‌سعود متحمل می‌شوند بسیار سخت است، گفت: آن‌ها توطئه‌هایی پی‌در‌پی را از طرف این حکومت متحمل شدند که هدف این توطئه‌ها ازبین‌بردن شیعیان است.

گروه استان‌ها ـ مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه فریاد مردم از گرانی‌ها و تورم بلند شده است، گفت: رئیس قوه قضائیه باید آستین را بالا زده و با قاچاق و سوءاستفاده‌های ارزی برخورد کند.

آیت‌الله صافی گلپایگانی با صدور پیامی از سکوت امت‌های مسلمان و جوامع بین‌المللی در قبال جنایت‌های عربستان سعودی در عدام جمعی از مسلمانان بی‌دفاع عربستان انتقاد کرد.

گروه استان‌ها ـ مراجع معظم تقلید با ابراز همدردی با سیل‌زدگان کشور نسبت به کمک‌رسانی و رفع مشکلات مردم گرفتار در سیل و آب‌گرفتگی تأکید کردند.

گروه استان‌ها ـ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور بیانیه‌ای اقدام غیرقانونی آمریکا در به رسمیت شناختن حاکمیت دولت غاصب اسرائیل بر بلندی‌های جولان را محکوم کرد.

گروه استان‌ها- مرجع تقلید شیعیان گفت: اگر این سیل در یزد رخ می‌داد می‌توان گفت که غیرمنتظره بود اما گلستان و مازندرانی که همیشه زیر باران است حتماً باید راه‌هایی داشته باشند تا مردم با مشکلی روبه‌رو نشوند.

گروه استان‌ها ـ وزیر امور خارجه با اشاره به سفر رئیس‌جمهور و هیئت همراه به عراق گفت: در این سفر گره‌های چند دهه‌ای در روابط ۲ کشور باز شد.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری از برگزاری اجلاسیه ششم مجلس خبرگان در ۲۱ و ۲۲ اسفندماه خبر داد و گفت: انتخاب نایب‌رئیس اول مجلس خبرگان به‌عنوان جایگزین مرحوم آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی از برنامه‌های اجلاسیه ششم است.

تهران- مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از واژگونی اتوبوس در محور قم-تهران خبر داد و گفت: در این حادثه ۴ نفر کشته و ۱۰ نفر مصدوم شدند.

قم - مراسم بزرگداشت نماینده مردم قم در مجلس خبرگان از سوی دفتر مقام معظم رهبری با حضور مراجع عظام تقلید در مسجد اعظم قم برگزار شد.

صفحه1 از4

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top