سردار اشتری: ‌توطئه‌های دشمن در عراق ‌به‌همت مردم خاموش شد / تلاش پلیس ‌برای کاهش مشکلات زائران اربعین

گروه استان‌ها ــ فرمانده نیروی انتظامی گفت: در اربعین حسینی(ع) نیروی انتظامی جزو مجموعه‌هایی بوده که بیشترین خدمت را به زائرین می‌کند و تلاش شده که زائرین بدون هیچ مشکلی در این مراسم شرکت کنند.

 به گزارش نبأپرس ، سردار حسین اشتری ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله علوی گرگانی که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد اظهار داشت: نیروی انتظامی کنار مردم و برای حفظ مال و جان مردم خدمت می‌کند.

وی با بیان اینکه در دهه‌های گذشته پلیس به‌سمت انقلابی شدن گام برداشته است، ابراز کرد: پلیس در برخورد با ناهنجاری‌ها، جرائم  و مواد مخدر اهتمام کافی داشته و در حال خدمت به مردم است.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به حضور پلیس در خدمت به زائران اربعین حسینی(ع) تصریح کرد: در اربعین حسینی نیروی انتظامی جزو مجموعه‌هایی بوده که بیشترین خدمت را به زائرین می‌کند و تلاش شده که زائرین بدون هیچ مشکلی در این مراسم شرکت کنند.

وی با تأکید بر دشمنی دشمنان با مراسم اربعین حسینی، با توجه به افزایش شرکت‌کنندگان در این مراسم گفت: دشمن توطئه‌هایی در عراق انجام داد که به‌همت مردم خاموش شد.

اشتری خاطرنشان کرد: شعار ما پلیس هوشمند امین مردم است و تلاش می‌کنیم با فناوری اطلاعات و آموزش همکاران و برگرفته از تعالیم اسلام بتوانیم خواسته رهبری مبنی بر پلیس تراز اسلامی را محقق کنیم.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top