لرستان

مدیرعامل شرکت توانیر با بیان اینکه در حال حاضر ‌استان‌های جنوب غربی کشور نیز تحت تاثیر شد‌ت بارندگی قرار گرفته است، گفت: در استان لرستان در حال حاضر بیش از ۱۴۰ روستا به علت نبود راه دسترسی مناسب برق ندارند.

گروه استان‌ها_ مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان با اشاره به ممنوعیت تردد در سپیددشت و منطقه گردشگری بیشه گفت: احتمال وقوع سیل، طغیان رودخانه و ریزش کوه در این محورها وجود دارد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بحث مسکن معلولان که مورد تأکید مقام معظم رهبری است باید مورد توجه قرار بگیرد تا خانه‌ای که ۲ معلول در آن زندگی می‌کند، بدون مسکن نباشد.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: نظارت دولت بر بازار ضعیف است و قیمت‌ها ثبات ندارد که به رئیس‌جمهور و وزرا تذکر داده‌ایم.

رئیس مرکز ملی فرش ایران گفت: تفاهم نامه‌هایی با صندوق کارآفرینی امید امضا شده تا در راستای حمایت از تولید ملی به کسانی که تمایل دارند فرش ایرانی را خریداری کنند وام با بهره کم تعلق بگیرد.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور بابیان اینکه رئیس‌جمهور روی ۳ گزینه برای سخنگویی دولت در حال بررسی است گفت: برای حل مشکلات سیلاب باید چاره‌اندیشی کرد.

خانم « گلی پاپی» از استان لرستان بعد از حدود ۱۴۰ سال زندگی، درگذشت.

بارندگی‌های سیل آسا و بی‌سابقه در شهرستان پلدختر بار دیگر سبب سیلابی‌شدن خیابان‌های شهر شده و در بیشتر روستاها آب وارد منازل روستائیان شد.

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه برای همه افراد زیرپوشش کمیته امداد و بهزیستی سبد کالا برای اولین مرحله پرداخت می‌شود، گفت: کمک‌های موردی و اورژانسی باید تقویت شود چون فشار تورم روی اقشار آسیب‌پذیر است.

زلزله ۳.۳ ریشتری «بروجرد» لرستان را لرزاند.

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: در گذشته شاید حاشیه امنی برای یک کارگزار یا فرزندانش وجود داشت اما امروز این شرایط امن وجود ندارد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: چند قاچاقچی، باند و افرادی که در نظام اقتصادی کشور اخلال می‌کردند دستگیر شدند.

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top