مازندران

وزیر جهادکشاورزی با اشاره به خسارت ۵۰۰ میلیارد تومانی سیل به کشاورزی مازندران، گفت: با کمک‌های بلاعوض و حمایت‌های دولت بخشی از خسارت وارد شده ناشی از سیلاب اخیر به کشاورزان استان جبران می‌شود.

گروه استان‌ها- معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه مردم را در بازسازی خانه‌ها حمایت می‌کنیم، گفت: بازسازی مناطق سیلزده مازندران بزودی آغاز می‌شود.

گروه استان‌ها_ مدیرکل هواشناسی مازندران از نفوذ سامانه بارشی جدید از عصر یکشنبه به مازندران خبر داد.

هفتمین روز وقوع سیلاب در مازندران در حالی رونمایی شده که معاون اول رئیس جمهور و تنی از چند از وزرای دولت برای بازدید از مناطق سیل‌زده استان به مازندران سفر کردند.

گروه استان‌ها ــ فرمانده پلیس راه مازندران با تأکید به اینکه مسافران در سفر به مازندران تجهیزات ایمنی به‌همراه داشته باشند، گفت: محورهای هراز و کندوان شاهد ترافیک سنگین است.

استاندار مازندران با اشاره به خسارت بالای سیلاب اخیر در استان گفت: دولت ردیف اعتباری ویژه‌‌ای برای کمک به سیل‌زدگان مازندران اختصاص دهد.

معاون حقوقی رئیس‌جمهور گفت: با توجه به گستردگی استفاده از منابع دلار و اتاق تسویه و زیر‌ساخت‌ها نمی‌توانیم منافع اقتصادی مورد انتظار از برجام را به‌دست آوریم و محدودیت‌هایی از طرف آمریکا برای کشور ایجاد شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با اشاره به توسعه زیرساخت‌های حمل و نقلی استان، گفت: عملیات اجرایی برقی کردن راه آهن اینچه برون به تهران آغاز می‌شود.

گروه استان‌ها- فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر تقویت برگزاری یادواره‌های شهدا، گفت: اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت در ابعاد فرهنگی و ملی جامعه اثرگذار است.

ساری - تیم کوهنوردی بانوان شهرستان آمل در یک اعزام برون مرزی به کشور ترکیه، موفق به صعود قله آرارات دراین کشور شدند.

رئیس سازمان دامپزشکی کشور در سفر به مازندران گفت: مردم نگران تأمین گوشت قرمز نباشند، تاکنون ۱۴۵هزار تن گوشت وارد شده و تا پایان سال به ۲۴۰ هزار تن می‌رسد.

گروه ا‌ستان‌ها ـ رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه امروز خط مقدم ما در سازمان بسیج معیشت مردم است، گفت: مردم ما از لحاظ اقتصادی در مضیقه هستند و بسیاری از گرانی‌ها توجیه ندارد.

صفحه1 از3

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top