مازندران

جویبار - عضو کمیسیون انرژی مجلس خواستار رایگان شدن بهای مصرف گاز به مدت دو ماه در مناطق سیل زده شد.

استاندار مازندران با اشاره به خسارت بالای سیلاب به اراضی کشاورزی و باغی استان گفت: تسهیلات دولت به خسارت دیدگان بخش کشاورزی مازندران آغاز می‌شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی با جویا شدن آخرین وضعیت مناطق سیل‌زده مازندران، گفت: اقدامات ضروری برای مدیریت بحران در مازندران انجام شود.

گروه استان‌ها- فرمانده کل سپاه پاسداران برای بررسی وضعیت مناطق سیل‌زده مازندران به سیمرغ سفر کرد.

فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به تداوم بارندگی در استان، گفت: محور کندوان همچنان مسدود است.

وزیر جهادکشاورزی با اشاره به خسارت ۵۰۰ میلیارد تومانی سیل به کشاورزی مازندران، گفت: با کمک‌های بلاعوض و حمایت‌های دولت بخشی از خسارت وارد شده ناشی از سیلاب اخیر به کشاورزان استان جبران می‌شود.

گروه استان‌ها- معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه مردم را در بازسازی خانه‌ها حمایت می‌کنیم، گفت: بازسازی مناطق سیلزده مازندران بزودی آغاز می‌شود.

گروه استان‌ها_ مدیرکل هواشناسی مازندران از نفوذ سامانه بارشی جدید از عصر یکشنبه به مازندران خبر داد.

هفتمین روز وقوع سیلاب در مازندران در حالی رونمایی شده که معاون اول رئیس جمهور و تنی از چند از وزرای دولت برای بازدید از مناطق سیل‌زده استان به مازندران سفر کردند.

گروه استان‌ها ــ فرمانده پلیس راه مازندران با تأکید به اینکه مسافران در سفر به مازندران تجهیزات ایمنی به‌همراه داشته باشند، گفت: محورهای هراز و کندوان شاهد ترافیک سنگین است.

استاندار مازندران با اشاره به خسارت بالای سیلاب اخیر در استان گفت: دولت ردیف اعتباری ویژه‌‌ای برای کمک به سیل‌زدگان مازندران اختصاص دهد.

معاون حقوقی رئیس‌جمهور گفت: با توجه به گستردگی استفاده از منابع دلار و اتاق تسویه و زیر‌ساخت‌ها نمی‌توانیم منافع اقتصادی مورد انتظار از برجام را به‌دست آوریم و محدودیت‌هایی از طرف آمریکا برای کشور ایجاد شده است.

صفحه1 از3

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top