پرند | رباط کریم | بهارستان - نبأپرس

حجت الاسلام والمسلمین ترابی با تبریک فرا رسیدن عید سعید غدیر با استفاده از روایات ، این عید را بالاتر و شریفتر از اعیاد قربان ،فطر و جمعه دانست و گفت: علت اهمیت و عظمت عید غدیر ،مسئله ولایت و امامت است.

امام جمعه پرند گفت: با همکاری مردم ، خیرین، هیئات مذهبی ، دفتر امام جمهه،سپاه،بسیج،شرکت عمران، شهرداری ۱۰ هزار غذای نذری به مناسبت عید غدیر طبخ وبین نیازمندان و مردم شهر پرند توزیع شد.

فرمانده سپاه حیدر کرار(ع) شهر پرند گفت: در دهه ولایت و امامت و عید سعید غدیر خم 2000 بسته معیشتی بین نیازمندان شریف و کریم آسیب دیده از شرایط کرونا در شهر پرند توزیع می شود.

مدیرعامل شرکت عمران پرند گفت: با انعقاد و امضای دو تفاهم نامه مهم در زمینه علم و فناوری و نوآوری در آینده ای نزدیک شهر پرند متحول و شکوفا خواهد شد.

امام‌جمعه رباط‌کریم با بیان اینکه نماز جمعه عظیم‌ترین اجتماع باشکوه مسلمانان است گفت: نماز جمعه باعث تقویت وحدت در کشور و تبیین بصیرت شناسی و دشمن شناسی خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران اعلام کرد که به علت شیوع پاندمی کرونا تمامی فعالیت ورزشی در ۱۳ شهرستان تعطیل شد.

امام جمعه رباط کریم گفت: کسانی که با آبروی نظام بازی کردند باید مجازات شوند.

همزمان با روز عفاف و حجاب نشست جمعی از خواهران پرندی با حضور در دفتر امام جمعه این شهر برگزار شد.

با دستور رئیس جمهور طرح‌های مسکن ملی و مهر در شهر جدید پرند و حضور مقامات وزارت راه و شهرسازی و مسئولان تهران، شهرستان رباط کریم و پرند به صورت ویدئو کنفرانسی افتتاح شد.

رئیس بیمارستان رباط‌کریم گفت: مراجعه به بیمارستان‌ رو به افزایش است و سعی‌مان بر این است که هیچ بیمار و مراجعه‌کننده‌ای پشت در بیمارستان نماند.

نماز جمعه این هفته در شهر جدید پرند به امامت امام جمعه جدید شهر حجت‌الاسلام دکتر اسماعیل کاظمی و با حضور آحاد مردم خداجو و ولایت‌مدار با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد.

دادستان عمومی و انقلاب  شهرستان رباط کریم گفت: خط قرمز دادسرا مبارزه با فساد است و دیر یا زود مسئول و یا افرادی که به بیت المال و حقوق شهروندان تعرض می کنند را به دست عدالت خواهیم سپرد.

صفحه1 از55

Top