پرند | رباط کریم | بهارستان - نبأپرس

فعالیت مراکز قرآنی رباط کریم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی
کارشناس قرآنی تبليغات اسلامي رباط کريم از آغاز فعالیت خانه و مؤسسات قرآنی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این شهرستان خبر داد.

نخستین نماز جمعه شهر پرند به امامت حجت الاسلام والمسلمین پاشاکی با حضور شهردار،اعضای شورای شهر،رئیس دادگستری رباط کریم،مدیران و مسئولان و رؤسای نیروی انتظامی و مردم انقلابی و شهید پرور برگزار شد.

 نخستین نماز جمعه شهر رباط کریم به امامت حجت الاسلام والمسلمین ترابی امام جمعه شهرستان رباط کریم بعد ازدوران محدودیت های کرونا ویروس برگزار شد.

فرماندار رباط کریم گفت: انتقاد منصفانه و انعکاس مشکلات از وظایف ذاتی اصحاب رسانه است که مسئولان برای رفع کاستی‌ها باید پای کار باشند.

 شعبه محاکم دادسرای پرند با حضور امام جمعه، دادستان رباط‌کریم، شهردار و اعضای شورای شهر پرند و جمعی از مدیران و مسئولان امروز افتتاح شد.

شهرداری رباط کریم، به عنوان یک نهاد خدمات رسان نمی‌تواند در اغلب موارد متولی اجرای امور فرهنگی باشد اما می تواند با توجه به جایگاه و نقش تسهیل گری خود، با حمایت از فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی و ایجاد زمینه ی برگزاری فعالیت های گوناگون در این حوزه کمک نماید.

گروه استان‌ها- چهارمین مرحله کمک مومنانه با ۱۰ جهیزیه کامل عروس و ۱۰۰۰ بسته معیشتی به همت سپاه حیدر کرار، مسئولان، خیران و مردم در شهر پرند برگزار شد.

مراسم قرائت دعای کمیل بعد از ماه‌ها تعطیلی تجمعات مذهبی به دلیل شیوع ویروس کرونا در بوستان فدک شهر پرند برگزار گردید.

برخی دلالان در پرند تعداد زیادی از واحدهای مسکن مهر را خریداری کرده اند، انحصار ۶۰۰ واحد توسط یک دلال در این شهر .

کاروان حرم تا حرم به مناسبت سی و یکمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) با هماهنگی امام جمعه و سپاه پاسداران و شورای شهر پرند انجام شد و مسیر حرم گلزار شهدای گمنام شهر پرند را تا حرم مطهر امام خمینی(ره) را در 2 روز طی کردند.

دیدار سرهنگ ارشدی فرمانده سپاه پرند و هیئت همراه با فرماندار رباط کریم پیرامون موضوعات شهر پرند برگزار شد.

مدیرعامل شهرهای جدید گفت: لزوم راه اندازی هر چه سریعتر مترو پرند و دسترسی مردم به شبکه مترو شهر تهران خواستار تغییر دستگاه اجرایی مترو از شهرداری پرند به شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید و عمران پرند است.

صفحه1 از31

Top