پرند | رباط کریم | بهارستان - نبأپرس

هیئت نظارت شهرستان رباط‌کریم طی اطلاعیه ای اعلام کرد: در ادای امانتی که نظام‌ مقدس جمهوری اسلامی ایران بر عهده هیئت نظارت گذارده است ، با هیچ فرد ، گروه و جریانی مماشات نکرده و نخواهیم کرد.

فرمانده سپاه حیدر کرار (ع) پرند گفت: نیروی انسانی  کار و کارگر سرمایه و ثروت هر کشور در امور اقتصادی و تولیدی است و کارگر ستون اقتصادی و پویایی کشور است و باید به این جایگاه والا و زحمتکش ادای احترام و تکریم کرد.

رئیس شورای پیشگیری از تخلفات و جرائم انتخاباتی شهرستان رباط کریم گفت: مردم انتظار ندارند کسانی وارد عرصه انتخابات شوند که در نهایت با خیانت به رای آنها، اعتقاد، اعتماد و سرمایه آنها را به تاراج ببرند.

رئیس هیئت نظارت شهرستان رباط‌کریم گفت: رد صلاحیت گسترده کاندیدای مسئله‌دار در رباط‌کریم با استقبال مردم مواجه شده است و مردم را به سلامت انتخابات امیدوارتر کرده است.

فرمانده سپاه حیدر کرار (ع) پرند گفت: شب گذشته در گشت زنی عملیات حوزه نوچمنی سپاه پرند از یک خودرو مشکوک مواد مخدر گل کشف شد.

به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) مراسم آئین کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی پروژه های شرکت عمران شهر پرندبه ویژه حوزه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی (ع)، با حضور مسئولان و سایر مدیران و کارشناسان برگزار شد.

فرماندار رباط کریم از دریافت تایید و رد صلاحیت داوطلبان ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای رباط کریم، پرند و نصیرشهر در فرمانداری خبر داد.

فرماندار رباط کریم گفت: تمامی مسئولین ادارات، نهادهای و ارگانهای انقلابی، دستگاه های اجرایی و شرکتهای خدمات رسان، موسسات مالی و اعتباری، و شهرک های صنعتی با جدیت بر رعایت مصوبات شرایط وضعیت قرمز نظارت و اقدام نمایند.

عصر امروز صدا های مهیب انفجار های پی در پی شهروندان پرندی را نگران کرد.

 شهردار پرند از آغاز واکسیناسیون پاکبانان شهرداری خبر داد و گفت: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا طرح واکسیناسیون پاکبانان شهرداری پرند با همکاری شبکه بهداشت شهرستان رباط کریم آغاز شد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند از تعیین تکلیف ۲۶ هزار واحد طرح ملی مسکن این شهر خبر داد و گفت: ۱۱۶۰۰ واحد این طرح الان فعال است.

وزیر راه و شهرسازی بر اهتمام ویژه برای تامین خدمات زیربنایی و روبنایی شهرهای جدید در دوره جدید مدیریت در وزارت راه تاکید کرد.

صفحه1 از51

Top