پرند | رباط کریم | بهارستان - نبأپرس

مراسم تودیع و معارفه رئیس دادگستری و دادستان شهرستان رباط کریم با حضور مسئولین قضایی و استانی و شهرستان برگزار شد.

فرمانده سپاه شهر پرندگفت:در روز نیمه شعبان با تلاش جهادگران سلامت عمار بیست هزار پک بهداشتی شامل ماسک،دستکش،موادضدعفونی و یک بسته شکلات به مناسبت عید نیمه شعبان بارعایت کامل نکات بهداشتی بسته بندی ودر بین مردم رایگان توزیع می شود.

ام جمعه پرند ‌با بیان اینکه در گام دوم انقلاب باید نگاه ویژه‌ای به مدیران جوان داشت، گفت: موفقیت مدیران جوان ‌منشا خیر و موفقیت برای سازمان‌ها هستند.

گروه استان ها– فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت:بیش از 750 هزار جفت دستکش و دیگر اقلام پزشکی احتکار شده در شهرستان رباط کریم شهرجدیدپرندکشف شد.

سرپرست فرمانداری شهرستان رباط کریم گفت: در راستای مقابله با انتقال ویروس کرونا بیش از ۲۰ هزار لیتر ماده ضدعفونی کننده برای پاکسازی معابر و اماکن اصلی و فرعی به شهرداری ها سپرده شد و تاکنون در چندین مرحله کل شهرستان ضدعفونی شده است.

 دهمین مرحله از عملیات گسترده ضدعفونی و گندزدایی شبانه شهر پرند جهت مقابله با ویروس کرونا در نخستین ساعت بامداد ۱۷ فروردین ماه با حضور شهردار پرند و در قالب چندین اکیپ آتش نشانی و خدمات شهری اجرا شد.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت:از مسئولان دستگاه قضایی خواست تا متقلبان و متخلفانی که در زمان شیوع ویروس کرونا سلامت عمومی را به خطر انداخته‌اند در ملاءعام مجازات کنند.

عملیات اصلاح هندسی و تعریض بلوار امام خمینی ره (چهارباغ) شهر جدید پرند امروز با حضور شهردار پرند آغاز شد.

عضو شورای اسلامی شهر رباط کریم گفت: با همکاری یک سازمان مردم نهاد نخستین دوره از جشنواره سالانه سخن به میزبانی رباط کریم برگزار می شود.

گروه استان ها-باتوجه به طرح فاصله گذاری اجتماعی و دستورالعمل ها و محدودیت ها و تعطیلی بوستان ها و پارک ها، طبیعت شهر پرنددرروز طبیعت با مشارکت شهروندان فهیم پرندی روز آرامی را سپری کرد.

شهردار پرندگفت: طرح جمع آوری زباله گردها با تلاش نیروهای واحد مدیریت پسماند شهرداری و با هدف پیشگیری از شیوع کروناویروس در شهر پرند اجرا شد.

گروه استان‌ها - با توجه به مقابله با شیوع کرونا ویروس و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی که منجربه تعطیلی پارک ها و بوستا ن ها درایام تعطیلی نوروز و روز طبیعت شد، مردم به دشت‌ها و کوه‌های پرند هجوم آوردند،که تمامی این راه ها مسدود شد.

صفحه1 از24

Top