پرند | رباط کریم | بهارستان

تکمیل خط متروی تهران-پرند متوقف شده است ،این درحالی است که پیمانکار این بخش اعلام آمادگی کرده بود در صورت ابلاغ مدیریت شهری پایتخت آن را عید امسال تکمیل و آماده بهره برداری کند.

امام جمعه پرند با اشاره به اینکه پرند نیازمند داشتن یک مدیریت قوی است، گفت: جمعیت پرند بالاتر از معیار شهرستان بودن هم بالاتر رفته است، اما ،ما نه تنها حاکمیت قوی در شهر پرند نداریم بلکه دهدارهم نداریم چه برسد به اینکه فرماندار داشته باشیم.

فرماندار شهرستان رباط کریم با اشاره به احداث ۳ بیمارستان خصوصی در پرند گفت: با توجه به هم‌جواری با فرودگاه امام(ره) و شاهراه‌های مهم جاده‌ای و ظرفیت‌های پزشکی و درمانی در منطقه رباط‌کریم و پرند توریسم درمانی در این منطقه بالفعل می‌شود.

فرماندار رباط کریم در جمع خبرنگاران گفت: خبرنگاران چشم بینا و گوش شنوای مردم هستند و مشاورانی امین برای مدیران می باشند.

محمد مانگشتی عضو هیأت مدیره شرکت عمران پرند از طرح بیمه آتش‌سوزی به صورت رایگان در مسکن های مهر پرند خبر داد و گفت: طرح بیمه واحدهای مسکونی مهر در شهر جدید پرند در دستور کار است.

سعید آگشته با رای کامل اعضای شورای شهر پرند به‌عنوان شهردار جدید پرند انتخاب شد.

ارائه‌ی خدمات رایگان به زائران اربعین حسینی در موکب «ایستگاه اول راه کربلا» تا پنجم آبان ماه سال جاری تمدید شد و همزمان مسابقه بزرگ عکس موکب کربلا برگزار می شود.

رئیس شورای شهر پرند از عملیاتی شدن ساخت دریاچه مصنوعی پرند خبر داد.

فرماندار شهرستان رباط کریم به همراه ائمه جمعه رباط کریم و پرند با حضور در منطقه ویژه اقتصادی سرزمین ایرانیان از نزدیک در روند پیشرفت پروژه ها قرار گرفت.

اعضای شورای اسلامی شهر پرند با حضور در دفتر سید مهدی ساداتی فرماندار شهرستان رباط کریم با وی دیدار و گفتگو کردند.

اعضای جدید شورای شهر پرند باحجت الاسلام و المسلیمن پاشاکی امام جمعه پرند دیدار و گفتگو کردند.

فرماندار شهرستان رباط کریم در پیامی کسب مدال طلا مسابقات پارآسیایی جاکارتا را به سید حامد صلحی پور تبریک گفت.

صفحه1 از4

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top