پرند | رباط کریم | بهارستان

مهدی توانا مدیر شهرک صنعتی پرند از ساخت پل رو گذر در مقابل این شهرک خبر داد و گفت: 12 هزار نیروی کار از پرند و رباط کریم در شهرک صنعتی پرند مشغول به کارند.

مهندس آگشته شهردار پرند با اعلام این خبر که مدیریت یکپارچه شهر در قالب یک تفاهم تا پایان امسال و به صورت قانونی با شرکت عمران امضا می شود، گفت: هدف ما از این اقدام هم افزایی و هماهنگی  است نه حذف شرکت عمران.

فرماندار رباط کریم در محکومیت حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان پیامی را صادر کرد.

فرماندار شهرستان رباط کریم بهمراه امام جمعه،شهردار و اعضای شورای شهر پرند و رباط کریم،صبح امروز با خانواده معظم شهید احمدی دیدار کردند.

فرماندار به همراه مردم رباط کریم با حضور بی نظیر خود در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حماسه ای ماندگار خلق کردند.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با فرماندار رباط کریم دیدار و گفتگو کرد.

مسیر راهپیمایی شهرهای رباط کریم، نصیرشهر و پرند اعلام شد.

سرهنگ پور سعادت از دستگیری دستگیری سارقان تحت عنوان مسافرکش در رباط کریم خبر داد.

فرماندار شهرستان رباط کریم از افتتاح ۹۷ طرح عمرانی، فرهنگی، ورزشی و... در ایام الله چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

محسنی بندپی استاندار تهران با اشاره به این‌که پرند شاخصه‌های لازم برای تاسیس بخشداری یا فرمانداری را دارد گفت: با توجه به شاخصه‌های اداری و جمعیتی پرند با استقلال سیاسی این شهر موافق هستم.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان رباط کریم گفت: دولت الکترونیک با کاهش ارتباط چهره به چهره و ساماندهی اقدامات کارکنان و ارتباطات و فسادهای اداری را حذف می نماید.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران گفت: امروز کشور به خدمت شبانه روزی نیاز دارد.

صفحه1 از6

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top