آموزش و فرهنگ سازی اولویت شورای پدافند غیر عامل در رباط کریم است

فرماندار رباط کریم در اولین جلسه شورای فرعی پدافند غیرعامل شهرستان گفت: آموزش و فرهنگ سازی اولویت شورای پدافند غیر عامل در شهرستان رباط کریم است.

به گزارش نبأپرس ، سید مهدی ساداتی فرماندار  ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مهمانان و عرض تبریک میلاد خجسته امام حسن مجتبی (ع) از زحمات سال گذشته کارگروهها،دستگاههای اجرایی و شهرداری تقدیر و تشکر نموده و با اشاره به وضعیت کنونی و نیاز به فعال بون اعضای شورای فرعی پدافند غیرعامل تاکید نمودند: تمامی  دستگاهها موظف هستند تمهیدات لازم را در مواقع اضطراری اتخاذ تا شرایط لازم برای زندگی ایده آل مردم را محیا نمایند.
رئیس شورای فرعی پدافند غیرعامل شهرستان رباط کریم با اشاره به اهمیت آموزش و فرهنگ سازی موضوع پدافند غیرعامل در بین مردم به شهرداری ها و آموزش و پرورش و سایر دستگاههای اجرایی تاکید نمودند که در این زمینه نباید از هیچ  تلاشی دریغ نمایند.
ساداتی در ادامه به آمادگی دستگاهها اشاره و تاکید کرد: یک مانور سراسری و جامع (مانور زیستی – شیمیایی) در سطح شهرستان  با حضور کلیه دستگاههای اجرایی و نظامی جهت سنجش آمادگی در سالجاری برگزار می گردد.
فرماندار شهرستان رباط کریم در پایان با توجه به آغاز فصل گرم سال و با توجه به موضوع آنفلوانزای فوق حاد پرندگان تصریح کرد: از تمامی واحدهای صنعتی مرغداری در سطح شهرستان بازدید مستمر و دوره ای انجام گیرد و آزمایشهای مربوط برای کنترل بیماری فوق انجام شود.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top