امام جمعه پرند: شهرپرند تمام معیارهای لازم برای شهرستان شدن را دارد

امام جمعه پرند با اشاره به اینکه پرند نیازمند داشتن یک مدیریت قوی است، گفت: جمعیت پرند بالاتر از معیار شهرستان بودن هم بالاتر رفته است، اما ،ما نه تنها حاکمیت قوی در شهر پرند نداریم بلکه دهدارهم نداریم چه برسد به اینکه فرماندار داشته باشیم.

به گزارش نبأپرس ، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین احمد عبدالله‌زاده‌ پاشاکی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پرند، گفت: بعد از گذشت حدود یک دوره ونیم از دولت به اصطلاح، تدبیرو امید بالاخره می بینیم که دولت دستور داده است که مسکن های مهر را تا سال 99 تمام کنند و تحویل دهند.
امام جمعه پرند، با انتقاد از اینکه هنوز زیرساخت های شهر پرند آماده نیست، تصریح کرد: مشکل شهر پرند دو مدیریتی بودن آن است. باید یک مدیریت قوی در شهر ایجاد شود. جامعه شناسان می گویند در شهرهای مهاجر پذیر، نیازمند یک حاکمیت قوی است تا آن شهر را اداره نماید، ما نه تنها حاکمیت قوی در شهر پرند نداریم بلکه دهدارهم نداریم چه برسد به فرماندار یا دیگر سازمان ها.
پاشاکی تاکید کرد: ما به قانون اساسی عمل می کنیم. مگر نمی گویند درباره اینگونه شهرها باید به قوانین شهرهای جدید عمل شود، جمعیت پرند بالاتر از معیارهای لازم است و از معیار شهرستان بودن هم بالا رفته است.بهتر است به فکر شهرپرند و توسعه آن باشیم. امیدواریم استانداری و وزارت کشور هر چه سریعتر به فکر حل مشکلات شهر پرند باشد.
امام جمعه پرند در ادامه به بیان کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاهها،شهادت حضرت معصومه(س)، شهادت دکتر مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه و توصیه های رهبر انقلاب در خصوص توسعه ایران اسلامی پرداختو مطالب را عنوان کرد.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top