برگزاری مراسم تجمع بزرگ بسیجیان در سالن الغدیر شهر پرند

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج مراسم تجمع بسیجیان با حضور کلیه مسئولین شهری و شهرستانی و نیز جامعه بسیجیان شهر پرند در سالن الغدیر برگزار شد.

 به گزارش نبأپرس ، این مراسم به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر پرند و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان رباط کریم و با حضور سردار حسن زاده فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (علیه السلام) استان تهران، نماینده مجلس، فرماندار، امام جمعه، فرمانده سپاه پاسداران شهرستان رباط کریم و فرماندهان حوزه های بسیج شهر پرند، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، سرپرست شهرداری، و جمعی از بسیجیان گرانقدر شهرستان برگزار شد.

 حجت الاسلام عبدالله زاده پاشاکی امام جمعه شهر پرند در این مراسم از زحمات شبانه روزی بسیجیان فداکار به ویژه در اتفاقات اخیر که با حضور فعال خود زمینه ساز امنیت و آرامش دوبارۀ شهر شدند، تقدیر و تشکر کرد.

 در ادامه سردار حسن زاده نیز با اشاره به بیانات روز گذشته مقام معظم رهبری در جمع بسیجیان، خاطرنشان کرد: تقویت پایگاه های بسیج در سراسر کشور، اشاعه تفکر بسیجی، ارتقاء معنویت در بستر فعالیت های بسیج و نیز حضور فعال مردم و حمایت و پشتیبانی آنان از جامعه بسیجیان از ضروریات است.

 بر اساس این گزارش، اجرای تواشیع و مولودخوانی و نیز اهدا لوح سپاس و تجلیل از بسیجیان از بخش های مهم این مراسم بود.

photo 2019 11 28 13 51 44 2

photo 2019 11 28 13 51 51

انتهای پیام/

 

 

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

Top