برگزاری یک انتخابات صحیح و قانونی را در شهرستان رباط کریم شاهد خواهیم بود

رئیس ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخابات شهرستان رباط‌کریم گفت: تمهیدات لازم به‌منظور برگزاری روند صحیح و قانونی انتخابات با پیشگیری از وقوع جرائم و رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در شهرستان رباط‌کریم فراهم می‌شود.

 به گزارش نبأپرس از رباط کریم،محمدرضا قویدل صبح امروز در نخستین جلسه ستاد انتخابات این شهرستان اظهار داشت‌‌‌: بر اساس ماده 34 قانون انتخابات ریاست جمهوری و قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و همچنین بخشنامه ریاست معظم قوه قضائیه نخستین جلسه ستاد انتخابات شهرستان رباط‌کریم با حضور فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی و اداره اطلاعات و نمایندگان هیئت‌های نظارت شورای نگهبان و مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه به بحث و تبادل‌نظر در خصوص هماهنگی و تعامل هیئت‌های اجرائی و نظارت با دستگاه‌ها و نهادهای مسئول در زمینه برگزاری صحیح و قانونی انتخابات و پیشگیری از وقوع جرائم و تخلفات انتخابات پرداخته شد.

رئیس ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخابات شهرستان رباط‌کریم در ادامه گفت: اهم راهبرد ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی شهرستان رباط‌کریم عبارت از‌‌‌ فراهم کردن زمینه حضور گسترده و فراگیر مردم شهرستان در انتخابات پیش رو، صیانت و حمایت از آزادی و سلامت انتخابات و امانت‌داری آرای مردم، فصل‌الخطاب قرار دادن قانون در تمام مراحل انتخابات، توجیه، ارشاد، امتناع، هشدار و عنداللزوم برخورد به هنگام در مواجهه با جرائم و تخلفات انتخاباتی، مستندسازی از تخلفات و جرائم انتخاباتی است.

قویدل تصریح کرد: با عمل راهبردها برگزاری انتخاباتی صحیح و قانونی با پیشگیری از وقوع جرائم و رسیدگی به تخلفات انتخاباتی را در شهرستان رباط‌کریم شاهد هستم.

رئیس ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخابات شهرستان رباط‌کریم در پایان خاطرنشان کرد: از مردم شریف شهرستان تقاضا دارم در صورت مواجهه با جرائم و تخلفات انتخاباتی ضمن مستندسازی از طریق فیلم، عکس و غیره آن را به دبیرخانه ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخابات واقع در دادگستری شهرستان رباط‌کریم ارسال کنند.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

Top