به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار؛ تکریم و تجلیل از اصحاب رسانه شهرستان رباط کریم برگزار شد

فرماندار رباط کریم گفت: خبرنگاران گوش شنوا، چشم بینا و پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند.

به گزارش نبأپرس ، سید مهدی ساداتی در نشستی صمیمانه که به مناسبت روز خبرنگار در کاروانسرای حاج کمال رباط کریم برگزار شده بود به پاس تکریم و تقدیر از زحمات اهالی رسانه در این مراسم حاضر شد و به پای پیشنهادات و گلایه هایشان نشست.
وی در این خصوص گفت: ۱۷ مرداد ماه هر سال یاد آور همت تلاش مجدانه اهالی قلم در حرفه شریف خبرنگاری و تحقق رسالت سترگ آگاهی بخشی به جامعه است . هر خبری که نوشته می شود چراغی در شبستان حیات فردی و وجدان جمعی جامعه افروخته می شود تا تصویر شفاف راستی ها و کژی ها بیش تر و بهتر در تیررس و قضاوت مخاطبان قرار گیرد . به جد و با قاطعیت بیان می کنم، ما هیچ گاه نگاه نمایشی به اصحاب رسانه نداشته و نداریم و نقش و جایگاه شما هماره در اولویت است.
مقام عالی دولت ادامه داد: صدای قلم؛ صدای پر آوازه، رسا و موثری است که حجاب های جهل و نادانی، و ظلم و ستم را در هم می شکند. خبرنگاران مجاهدین بی سنگر حوزه خبررسانی هستند که با رعایت امانت و صداقت در کار روشنگری، مطالبه گری و آگاهی بخشی به جامعه حقیقت جو شبانه روز می کوشند .
ساداتی با اشاره به تطابق بین اهالی رسانه و مسئولان شهرستان عنوان کرد: به جد و با قاطعیت بیان می کنم، ما هیچ گاه نگاه نمایشی به اصحاب رسانه نداشته و نداریم و نقش و جایگاه اهالی رسانه برای ما همیشه در اولویت است. از این روزی، خبرنگاران حلقه ارتباطی حاکمیت و مردم هستند و مسئولان شهرستان ملزم به پاسخگویی و همکاری لازم با خبرنگاران هستند.
وی درباره نقش پر رنگ اهالی رسانه در پیشبرد اهداف شهرستان در حمایت از تولیدکنندگان اظهار داشت: استراتژی کلان اقتصادی کشور حمایت از تولید و ایجاد اشتغال است و با توجه به نامگذاری سال، حمایت از تولیدکنندگان و صاحبان صنایع و معرفی به آحاد مردم یکی از مهمترین رویکردهای رونق تولید است که همت اهالی رسانه را می طلبد.
فرماندار شهرستان رباط کریم، در پایان خبرنگاران را مشاور و بهترین دوست خود نامید و ضمن تکریم از حضور همیشگی شان از آن ها برای حمایت بیش از پیش در انتخابات قدردانی کرد و افزود: امیدوارم امسال در ماه های پایانی سال برای حضور حداکثری مردم و اقبال از مثمر ثمر بودن کاندیداها شاهد کمک روز افزونتان باشیم. شما امین مردید و تاثیرگذار بنابراین باید با درایت بیشتر در جهت ارتباط با مسئولین گام های محکم و استواری بردارید.
در این مراسم از اصحاب رسانه شهرستان رباط کریم تقدیر شد.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top