حضور باشکوه مردم  و مسئولان شهر پرند در مراسم سیزده آبان

همزمان با آغاز مراسم راهپیمایی و تجمع یوم الله ۱۳ آبان ماه در سراسر کشور، بانگ رسای « مرگ بر آمریکا » و « مرگ بر اسرائیل » در فضای شهر پرند طنین انداز شد.

به گزارش نبأپرس ، مردم، دانش آموزان و مسئولین شهر پرند صبح امروز با حضور گستردۀ خود در راهپیمایی یوم الله سیزده آبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطرۀ شهدای گرانقدر انقلاب، بار دیگر با اعلام برائت خود از نظام منحوس استکبار جهانی، هم صدا و همدل شدند.

 سید مهدی ساداتی فرماندار شهرستان رباط کریم سخنران این مراسم، راهپیمایی سیزده آبان را نماد استکبارستیزی و تبلور انقلاب اسلامی دانست و گفت: دانش آموزانِ عزیز بار دیگر عزت و اقتدار ایرانِ اسلامی را در معرض نگاه جهانیان به نمایش گذاشتند.

photo 2019 11 04 12 14 10

photo 2019 11 04 12 14 11 

مقام عالی دولت در شهرستان رباط کریم ضمن قدردانی از حضور باشکوه مردم و مسئولین در این تجمع، خاطرنشان کرد: راهپیمایی این روز نه تنها یادآور رشادت های دانش آموزان و دانشجویان این سرزمین در مبارزه با ظلم و جور مستکبرین است بلکه مهر تأییدی بر پایداری و حمایت ملّت سرفراز ایران از آرمان ها و اهداف عالیۀ نظام جمهوری اسلامی است.

 بر اساس این گزارش، شرکت کنندگان در این راهپیمایی با در دست داشتن پلاکاردهایی حاوی شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و سر دادن این شعارها، در مقابل مسجد جامع امام علی (ع) تجمع نمودند.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

Top