خبرنگاران زمینه‌ساز واقعیت‌های مطلوب جامعه هستند

فرماندار رباط کریم همزمان با ۱۷ مرداد سالروز خبرنگار در مراسنم تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه گفت: نقش خبرنگاران در مبارزه با ظلم و ستم بسیار مهم است؛ آن‌ها زمینه‌ساز واقعیت‌های مطلوب جامعه هستند.

به گزارش نبأپرس ، سیدمهدی ساداتی فرماندار رباط کریم در مراسم تجلیل از از اصحاب رسانه شهرستان رباط کریم افزود: خبرنگاران برای انعکاس اخبار جامعه گام بر می دارند و امروز ما مسوولان برای آنهایی که در عرصه تلاش می‌کنند دست یاری می‌طلبیم و خداوند روح شهید صارمی و آن‌هایی که در جنگ هشت ساله دفاع مقدس  تلاش کردند رحمت بفرماید.
فرماندار رباط کریم با تاکید بر این‌که امروز باید نگاه بخشی در میان مردم و مسوولان رواج پیدا کند، عنوان کرد: امروز خبرنگاران در جهت وحدت بخشی تلاش کنند؛ در حقیقت خبرنگاران مشاوران امین ما هستند و مسوولان ادارات موظفند تا با این اصحاب همکاری کنند.
ساداتی ابراز کرد: برای بروز توانمندی‌ها و پیشرفت‌های شهرستان، جایی که خبرنگاران با مدیران بوده‌اند پیشرفت کرده‌ان؛ خبرنگاران چشم و گوش بینای مردم و جامعه هستند و به‌ویژه در دولت یازدهم که به حقوق شهروندی اهمیت می‌دهد.
وی ادامه داد: خبرنگاران می‌توانند در عرصه‌های مختلف جامعه سخن بگویند و اگر این نگاه در شهرستان نهادینه شود خبرنگاران می توانند فضای پیشرفت شهر را فراهم کنند.
فرماندار رباط کریم ابراز کرد: امروز در فضای تحریم‌ها و جنگ نرم می‌طلبد تا خبرنگاران به گونه پررنگ باشند؛ همان‌طور که مقابله با فساد در کشور یکی از اولویت‌های دولت است اصحاب رسانه نیز در این راستا تلاش کنند.
ساداتی در ادامه با بیان اینکه نباید در عرصه ناامید کردن جامعه تلاش کنیم، خاطرنشان کرد: باید خبرنگاران جهت شفاف سازی حضور یابند؛ امروز نیاز است تا کوییدن بر طبل جدایی و تفرقه در کشور را کنار بگذاریم چرا که وحدت خوبی میان سران قوا وجود دارد و باید در این جهت گام برداشت.

در پایان مراسم روز خبرنگار فرماندار به همراه شهردار و رئیس شورای شهر رباط کریم ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین جمعی از خبرنگاران با حضور در مرکز نگهداری سالمندان مهر با اهدای شاخه گل با آنان دیدار کرد. 
 
سید مهدی ساداتی ضمن بازدید از مرکز نگهداری سالمندان سرای مهر این شهر اظهار کرد: سالمندان سرمایه‌های ارزشمند ما هستند که با کوله‌باری از تجربه مي‌توانند راهنماي ما باشند و مایه خرسندی است که توفیق زیارت این گنجینه ھای ارزشمند حاصل شد.
ایشان با بیان اینکه سالمندان این مرکز سزاوار دریافت بالاترین خدمات ھستند، افزود: توجه جدی به سالمندان، امکانات و خدمات ارائه شده به آنھا در برنامه کاری لحاظ شده است.
همچنین در این بازدید برادر و خواهری که چند سال از هم دور بودند و و مدتها در جستجوی یکدیگر بودند نیز توانستند همدیگر را دراین مرکز پیدا کنند.
انتهای پیام/

 

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top