در مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره تبلیغات؛ صندلی ریاست به رواز رسید

فرماندار رباط کریم در آیین تودیع و معارفه سرپرست اداره تبلیغات اسلامی گفت: ایثار و از خود گذشتگی از ضرورت های مدیریت در دستگاهای اداری شهرستان ها است.

 به گزارش نبأپرس ، سید مهدی ساداتی طی آیین تودیع و معارفه سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم که با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان و هیئت همراه، و مسئولان شهرستانی در محل دفتر امام جمعه شهر رباط کریم انجام شد، ضمن تسلیت به مناسبت شهادت امام حسن عسگری (ع) و تبریک امامت منجی عالم بشریت بیان کرد: امید بخشی به جامعه می تواند اراده جامعه را دوباره زنده و احیا کند که برای رسیدن به این مهم توجه به کار فرهنگی که از اصول اساسی اداره تبلیغات است، سرلوحه امور قرار دارد.
نماینده عالی دولت ضمن تقدیر از خدمات حجت الاسلام و المسلمین ناصر حیدری سرپرست اسبق اداره تبلیغات اسلامی، خطاب به حجت الاسلام و المسلمین حسین رواز سرپرست ‌جدید اداره مذکور تاکید کرد: نگاه اداری شهرستان به تعظیم شعائر دینی مخصوص شریعت اسلام نبوده و پسندیده بودن این عمل، ریشه در فطرت انسان ها دارد. از این روی زیبنده است برای رسیدن به این مهم، از تمام ظرفیت هیئت اداری، خیرین، مساجد و معتمدین استفاده شود.
وی در ادامه آغاز به فعالیت سرپرست جدید را فصل تازه ای در مدیریت دانست و افزود: امید بر آن است که با آمدن حجت الاسلام و المسلمین رواز، فصل مشترک و جدیدی برای رویش برنامه های جدید برای پیشرفت شهرستان گشوده شود.
فرماندار رباط کریم در پایان افزود:زیبنده و مورد انتظار است سرپرست اداره تبلیغات اسلامی بر اساس سیاست سازمان، با هماهنگی های درون بخشی با ائمه جمعه شهرستان و ادارات تابعه، موجبات افزایش حضور شهروندان در کارهای مطروحه را تا پیگیری و حصول منویات مردمی در همه امور را سرلوحه کارهای خود قرار دهد.
کفتنی است، رواز پیش از این، به مدت ۲ سال مسئول اتحادیه دانش آموزی شهر ری بوده است.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

Top