رباط کریم | توسعه و آبادانی شهرستان نیازمند استفاده از همه ظرفیت هاست

فرماندار شهرستان رباط کریم در دیدار جمعی از اصلاح طلبان و حامیان دولت تدبیر و امید گفت: امروز توسعه شهرستان، نیاز به استفاده از همه ظرفیتها و اندیشه هاست.

به گزارش نبأپرس ، سید مهدی ساداتی در این دیدار ضمن گرامیداشت روز سالمند و فرارسیدن هفته نیروی انتظامی افزود: بیشتر اقدامات انجام شده در دولت تدبیر و امید در این شهرستان بی نظیر بوده است و دولت تدبیر و امید در راستای تحقق سیاستهای خویش گامهای بلندی را این در شهرستان برداشته است که می توان خدمات رسانی و توجه ویژه دولت به روستائیان در حوزه مبلمان و توسعه و آبادانی عمرانی روستایی را نام برد.
وی ابراز داشت: فضای آرامش بخش کنونی مرهون تلاش ها و حمایت های  مردم به ویژه حامیان دولت در شهرستان است که با تبیین سیاستهای دولت در شهرستان شاهد این فضای آرام هستیم.
فرماندار رباط  کریم ادامه داد: بحث رفع مشکل آب شرب شهرستان سالهای متمادی بود که از دغدغه های مردم این شهر بود که در این دولت با کلنگ زنی پروژه انتقال آب الغدیر، گامی مهم در رفع دغدغه مردم انجام گرفت.
ایشان خاطر نشان کرد: در مدت ۷ ماه حضور بنده در این شهرستان توانستیم با افتتاح ایستگاه پمپاژ پی ۸ بخشی از مشکلات کشاورزان را در حوزه آبیاری برفع کنیم که این مهم با حمایتهای حامیان دولت صورت پذیرفت.
وی در پایان با اشاره به استفاده از همه اندیشه ها  در توسعه و آبادانی شهرستان تصریح کرد: تشکیل اتاق فکر و استفاده از نخبگان صاحبان فکر می تواند در توسعه و آبادانی شهرستان موثر باشد.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top