رکورد داوطلبان ثبت نام انتخابات در حوزه انتخابیه شهرستان رباط کریم و بهارستان شکسته شد

فرماندار رباط کریم گفت: تا پایان روز هفتم نام‌ نویسی برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس، ۹۹ نفر ثبت‌نام کردند که ۳۰ درصد از جمع ثبت نامی های دوره قبل بیشتر است.

به گزارش نبأپرس، سید مهدی ساداتی با اعلام ثبت نام ۹۹ داوطلب در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان رباط کریم گفت: ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از روز یک شنبه (۱۰ آذر) با دستور وزیرکشور در سراسر کشور آغاز شد و با پایان یافتن آخرین روز این مهم، امروز، میزبان ۲۹ نفر داوطلب برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی بودیم که نسبت به ثبت نام دوره گذشته شاهد رشد ۳۰ درصدی را شاهد بودیم که در نهایت یک نفر از حوزه انتخابات رباط کریم و بهارستان راهی مجلس می شود.
رییس هیئت اجرایی ستاد انتخابات با اشاره به جزییات تفکیک داوطلبان انتخابات افزود: از تعداد جمع نفرات مذکور، ۹۰ نفر مرد، ۹ تا زن در رده سنی ۳۰ تا ۶۵ سال اعلام آمادگی نمودند که این مهم برای دیار کریمان مایه مباهات است و با توجه به علاقمندی جوانان برای خدمت رسانی، به طور قطع شاهد شور آفرینی از ۲۴ بهمن ماه و آغاز تبلیغات خواهیم بود.
نماینده عالی دولت با بیان حضور پر رنگ بانوان شهرستان برای داوطلب شدن در انتخابات اظهار کرد: ۹ نفر از ثبت نامی ها خانم هستند که این مهم برای جامعه زنان برای حضور بیش از پیش و خود باوری در جامعه برای استفاده از ظرفیت هایشان بسیار حائز اهمیت است.
رییس حوزه انتخابات رباط کریم و بهارستان در پاسخ به تحصیلات و سوابق کاری ثبت نام شدگان عنوان کرد: ۷ نفر با مدرک دکترای آکادمیک، ۶ نفر پزشک، ۱۸ فرهنگی، ۲۷ کارمند، ۱۰ استاد دانشگاه، ۱۸نفر ایثارگر، ۶ روحانی دارای سطوج سه و چهار حوزوی، ۷۱نفر دارای مدرک کارشناسی ارشد و دارای سایر مشاغل بودند.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

Top