ساداتی: حمایت از کالای ایرانی، گامی به سوی بالندگی است

فرماندار شهرستان رباط کریم در بازدید از شهرک صنعتی نصیر شهر از شرکت های صنعتی شرکت غذایی بدر و شرکت راک مشبک تهران دیدن کرد.

به گزارش نبأپرس ، سید مهدی ساداتی صبح امروز به همراه معاون برنامه ریزی، رئیس صنعت، معدن و تجارت و مدیر عامل شهرک صنعتی نصیر شهر از شرکت های غذایی بدر و راک مشبک تهران بازدید کردند.
وی با بیان این که حمایت از کالای ایرانی فقط با نهادینه شدن فرهنگ مصرف کالا در بین آحاد جامعه صورت خواهد پذیرفت، گفت: خرید و مصرف کالای ایرانی به معنای حمایت از تولیدات داخلی است و یکی از بهترین راه های مقابله با تحریم ها که برای رسیدن به این مهم نیاز به عزم ملی و تبلیغ جهادی است.
مقام عالی دولت در ادامه افزود: پشتیبانی از تولید ملی به‌ منزله حمایت از اشتغال، کار و سرمایه ملی و کارگر ایرانی است و از این روی برای اشتغال­زایی، کارآفرینی و افزایش بهره ­وری در تمامی عرصه ­های اقتصادی و اجتماعی است که باعث بهبود وضعیت مادی مردم، کاهش نرخ تورم و رشد و ترقی کشورمان خواهد شد.
ساداتی با اشاره به استفاده از کالای ایرانی و حمایت از تولید کننده بخش خصوصی عنوان کرد: بخش خصوصی عامل اصلی رونق تولید، ایجاد اشتغال و در نهایت توسعه اقتصادی کشور محسوب می شود بنابراین کمک به حل مشکلات این بخش در واقع مشارکت در توسعه همه جانبه کشور است. استفاده ازمحصولات ایرانی برای رونق تولید از مطالبات مقام معظم رهبری است و می بایست زمینه برای عملیاتی شدن آن در کشور فراهم شود. رونق تولید و همچنین ایجاد اشتغال در کشور در گرو استفاده از کالای ایرانی و همچنین فرهنگسازی برای تحقق آن است.
گفتنی است شرکت بدر با تولید ترشیجات  و مربا  وشرکت راک مشبک تهران تولید کننده قفسه های فروشگاهی و زنجیره ای زمینه اشتغال ۳۰۰ نفر را در سطح شهرستان فراهم نموده است

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top