شهرستان رباط کریم با ۲۲ هزار لیتر آب ژاول توسط شهرداری ها ضدعفونی شد

سرپرست فرمانداری شهرستان رباط کریم گفت: در راستای مقابله با انتقال ویروس کرونا بیش از ۲۰ هزار لیتر ماده ضدعفونی کننده برای پاکسازی معابر و اماکن اصلی و فرعی به شهرداری ها سپرده شد و تاکنون در چندین مرحله کل شهرستان ضدعفونی شده است.

 به گزارش نبأپرس از رباط کریم، منصور سالکی به همراه امام جمعه، شهردار، فرمانده سپاه پاسداران و برخی از اعضای شورای اسلامی شهر رباط کریم از روند پاکسازی و ضدعفونی کردن سطح شهر بازدید کرد و در حاشیه آن اظهار کرد: با هدف قطع زنجیره ویروس کرونا، از نخستین روزهای شیوع ویروس کرونا، با تشکیل ستاد ویژه مقابله با این بیماری، عملیات ضدعفونی کردن معابر و اماکن عمومی، ورودی ادارات، نهادها و بانک‌ ها، بوستان‌ها و ناوگان حمل و نقل عمومی در 5 نوبت انجام شده است.

سرپرست فرمانداری رباط کریم با اشاره به مقدار توزیع شده مواد ضدعفونی در سطح شهر عنوان کرد: با پیگیری های انجام شده فرمانداری، 22  هزار لیتر آب ژاول از اداره کل بحران استانداری تهران در چند روز گذشته دریافت کردیم که 8 هزار لیتر در اختیار شهرداری رباط کریم قرار گرفت که امروز عملیات ضدعفونی و گندزدایی شهر و روستاهای اطراف انجام شد.

وی در ادامه افزود: هم چنین 8 هزار لیتر در اختیار شهرداری پرند و 6 هزار لیتر مابقی محلول در اختیار شهرداری نصیرشهر قرار گرفته است تا در روزهای آتی نسبت به پاکسازی و ضدعفونی شهر اقدام نمایند.

سالکی در پایان بار دیگر بر خانه گزینی شهروندان تاکید و بیان کرد: از مردم در خواست داریم با مشارکت مسئولانه خود در جهت کنترل شیوع این ویروس باز هم با در خانه ماندن در کنار ما باشند چراکه این رفتار اجتماعی آنان نشانه اوج فرهنگ غنی ولی نعمتان است و با این مشارکت موفق به قطع زنجیره و شکست کروناویروس می شویم.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

Top