فعالیت ورزشی در ۱۳ شهرستان استان تهران تعطیل شد + جزئیات

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران اعلام کرد که به علت شیوع پاندمی کرونا تمامی فعالیت ورزشی در ۱۳ شهرستان تعطیل شد.

 به گزارش نبأپرس،نصرالله پریچهره به منظور پیشگیری از شیوع کرونا ویروس اظهار داشت: با توجه به شیوع کرونا فعالیت ورزشی در چهار حوزه ورزشی پایتخت (شمال غرب، شمال شرق، جنوب غرب و جنوب شرق) و شهرستان های اسلامشهر، بهارستان، پاکدشت، پردیس، ری، شمیرانات، فیروزکوه، قرچک، دماوند، ورامین، رباط کریم و ملارد فعالیت مشاغل از جمله ورزشی تعطیل شد.  

وی با بیان اینکه تعطیلی فعالیت ورزشی با نظر ستاد ملی کرونا و فرمانداری های شهرستانها انجام می شود گفت: هم اینک با توجه خیز جدید کرونا فعالیت ورزشی در شهرهای ملارد و رباط کریم نیز تعطیل شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران به اجرای شیوه نامه جدید باشگاه ایمن نیز اشاره کرد و افزود: در نظر است تا در این طرح بتوان در شرایط کرونا و فارغ از رنگ بندی ها باشگاههای ورزشی فعالیت خود را ادامه دهند.

پریچهره اضافه کرد: هم اینک این شیوه نامه در مراحل پایانی خود به سر می برد و در آینده ای نزدیک با ابلاغ آن می توان شاهد فعالیت مجموعه های ورزشی در سطح استان تهران بود.

به گفته وی با شیوع موج های کرونا از اسفند ۹۸ تا کنون فعالیت رشته های پر برخورد و رزمی تعطیل است که با این طرح باشگاههایی برچسب لازم را در یافت می کنند که به رعایت پروتکل های بهداشتی، تهویه و ضدعفونی کردن مداوم محیط پایبند باشند.

مدیرکل  ورزش و جوانان استان تهران خاظر نشان کرد: این طرح با همکاری وزرات بهداشت، فدارسیون پزشکی ورزشی و اداره کل ورزش و جوانان تهیه و در مراحل نهایی است.

استان تهران دارای پنج هزار و ۴۰۰ مجموعه ورزشی است که با شیوع کرونا خسارت جبران ناپذیری به بدنه ورزش وارد شده است.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

Top