قدردانی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر از نقش ارزشمند مردم شهرستان رباط کریم در کمک رسانی به سیل زدگان

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر از نقش ارزشمند مردم شهرستان رباط کریم در کمک رسانی به مناطق سیل زده قدردانی کرد.

به گزارش نبأپرس ، حجت الاسلام والمسلمین معزی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر که با حضور سید مهدی ساداتی فرماندار رباط کریم و سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات و کتابدار مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران از پایگاه اورژانس بین شهری شهید رحیمی در عوارضی پرند بازدید کرد.
 حجت الاسلام والمسلمین معزی در جمعیت هلال احمر در این دیدار ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مهمانی خدا تقوا را فلسفه و نتیجه مطلوب روزه خواند و خاطر نشان کرد: در ماه مبارک رمضان است که انسان مراقبت از خود از نفس و اعمال خود را به خوبی یاد گرفته و تمرین می کند.
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر از نقش ارزشمند شهرتان رباط کریم در ارسال اولین محموله مواد غذایی و دارویی به مناطق سیل زده آق قلا و گمیشان و همچنین حمایت های فرمانداری رباط کریم از برگزاری برنامه های هلال احمر در سطح شهرستان قدردانی نمود.
سید مهدی ساداتی فرماندار شهرستان رباط کریم نیز در این دیدار با اشاره به اعتماد مردم به این نهاد مردمی ابراز داشت: عملکرد مثبت و تعامل سازنده این نهاد مردمی با دستگاههای مختلف و همچنین گسترده شدن چتر حمایتی هلال احمر از آحاد ملت موجب اعتماد مردم به این نهاد شده است.
انتهای پبام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top