پرند به شهری امن و بدون گسل با اتصالات اتوبانی و راه آهنی تبدیل می شود

وزیر راه و شهرسازی در پرند گفت: پرند به شهری امن و بدون گسل با اتصالات اتوبانی و راه آهنی تبدیل می شود.

به گزارش نبأپرس ، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه استقرار دستگاه های دولتی، ادارات خدمات رسان، تکمیل فضاهای مربوط به سرانه خدمات شهری، مراکز محلات، هایپر مارکت ها و مکان های آموزشی، بهداشتی، درمانی در برنامه ها است اظهار کرد: تصمیم های لازم در این حوزه اتخاذ شده و در سال های آینده پرند به یکی از شهرهای امن و بدون گسل اطراف تهران با اتصالات اتوبانی و راه آهنی تبدیل می شود.
او با تاکید بر اینکه مسکن مهر باید با کمک مردم انجام شود افزود: با توجه به افزایش قیمت ها این موضوع باید متناسب سازی و در قالب قراردادها با مردم مشخص شود.
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه باید توان خرید مردم افزایش یابد، بیان کرد: افزایش وام مسکن به ارتقای توان خرید کمک نمی کند بلکه باید با خرید انبوه مصالح از طریق سامانه اعتباری که در حال طراحی و مذاکره با بانک عامل است بتوانیم تخفیف بگیریم.
سید مهدی ساداتی فرماندار شهرستان رباط کریم نیز ضمن خیر مقدم به وزیر راه و شهرسازی ، به مدیریت دوگانه در شهر پرند اشاره و افزود: با توجه به افق جمعیتی شهر پرند مهمترین مشکل در مدیریت دو گانه بین شرکت عمران با شهرداری است که نمیتواند مطالبات مردم را  پاسخگو باشد و موجب رضایتمندی مردم را فراهم کنند.
وی همچنین تاکید کرد: فراهم نمودن بستر های لازم در اجرای  زیر ساخت ها در سطح شهر بطور ویژه مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top