پیام تبریک شهردار پرند به انتخاب مجدد رئیس و اعضای هیئت رئیسه کمیسیون های شورای اسلامی شهر پرند

سعید آگشته طی پیامی انتخاب مجدد فریبا مرادپور برای دومین سال پیاپی به عنوان ریاست شورای اسلامی شهر پرند و همچنین انتصاب رؤسای کمیسیون های شورای اسلامی شهر را تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش نبأپرس ، در متن این پیام چنین آمده است:

شورای شهر مصداق بارز حکومت مردم بر مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی است و بخشی از این نوع حکومت را در جامعه ی شهری اجرا و عیان می کند.
پر واضح است که نقش شورای شهر در نظام مدیریت شهریِ امروزی بر کسی پوشیده نیست. زمانی که در حوزه مدیریت شهری بخواهیم اقدامی عملی داشته باشیم می بایست نسبت به شناخت مسئله اشراف کامل داشته باشیم و موضوع شوراها اساساً تسریع در شناخت است و با توجه به اتصال آنها به بدنۀ جامعه، امرِ شناخت برای آنها سهل تر از مدیران خواهد بود و اتصال آنها به مدیریت شهری، تسریع در انتقال شناخت برای تصمیم گیری بر مبنای خرد جمعی است و در حقیقت تا زمانی که این پروسه شناخت تکمیل نشود، امکان تصمیم گیری صحیح وجود ندارد. از همین رو شوراها نقش حائز اهمیتی در حوزه جمع آوری اطلاعات و تبیین آن برای تصمیم گیری در حوزه مدیریت شهری دارند.
خدا را شاکرم که امروز در خدمت مردم فهیم شهر پرند با شورایی همراه هستیم که تمام سعی و تلاش آنان این است که با احصاء دقیق موضوعات و تصمیمات صحیح در حوزه شورای شهر و تبدیل آن به پروژه های عمرانی جهت اجرا، کمک می کنند تا شهری رو به رشد و توسعه داشته باشیم.
از آنجایی که توسعه جز با دید رو به جلو و همکاری همه جانبۀ شهروندان عزیز و تیم مدیریت شهری برای پیشبرد اهداف توسعه ای حاصل نمی شود، انتصاب به جا و شایسته شما سرکار خانم فریبا مرادپور که در دوران مدیریتی خود مصداق بارز یک مدیر پویا و تلاشگر بودید برای بار دوم را صمیمانه تبریک عرض نموده و برای شما و سایر اعضای محترم و رؤسای کمیسیون های شورای اسلامی شهر از درگاه خداوند منان پیروزی، پایداری و سربلندی را آرزومندم.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top