کردستان - نبأپرس

معاون اول رئیس‌جمهور به مصوبه‌ دولت برای تجارت در مرزها و حل مسئله ریشه‌ای کوله‌بری در مرزها اشاره کرد و گفت: علی‌رغم وجود این مصوبه، همچنان با مسئله کوله‌بری در استان روبه‌‌رو هستیم.

امام جمعه موقت سنندج گفت: کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس از اسراف، ریخت و پاش هزینه‌ای و تخریب یکدیگر پرهیز کنند.

سنندج - مدیرکل دامپزشکی کردستان گفت: طرح برنامه ملی مراقبت فعال بیماری‌های ویروسی ماهیان قزل‌آلا در استخرها و مزارع آبزی‌پروری استان پایان یافت و این اماکن از وجود بیماری‌ها پاک شدند.

گروه استان‌ها ـ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: اگر قاسم سلیمانی نبود عراق، بغداد، دمشق، کردستان ایران و کردستان عراق به دست داعش سقوط کرده بود.

گروه استا‌ن‌ها ـ فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: امسال ۳ هزار و ۵۴۰ پروژه محرومیت‌زدایی در روستاها و مناطق محروم کردستان اجرا می‌شود.

گروه استان‌ها ــ جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پارامترهای قدرت جمهوری اسلامی ایران با زمان پیروزی انقلاب قابل مقایسه نیست.

گروه استان‌ها ـ وزیر راه و شهرسازی گفت: علاوه‌بر بانک مسکن، همه بانک‌ها براساس ابلاغ رئیس‌جمهور، شورای پول و اعتبار و بانک مرکزی مکلفند که ۲۰ درصد تسهیلاتشان را به حوزه مسکن تخصیص دهند.

گروه استان‌ها ـ مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: تعهد بر این است که تا پایان سال‌جاری پروژه‌های مسکن مهر را به اتمام و تحویل مردم داد.

گروه استان‌ها ـ معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر دشمنان نظام کوچک‌ترین نگاه سوء به مرزها و امنیت شهرها و روستاهای کشور داشته باشند با ضربه و مشت آهنین و محکم نیروهای مسلح مواجه می‌شوند.

امام جمعه موقت سنندج گفت: در این شرایط کنونی که مردم با مشکلات اقتصادی و معیشتی مواجه‌اند، برگزاری برنامه‌های رقص و پایکوبی دردی از دردهای مردم کردستان دوا نمی‌کند.

گروه استان‌ها- رئیس دفتر رئیس‌ جمهور با اشاره به امضای تفاهم‌نامه با عراق برای احداث ۵ شهرک صنعتی مشترک، گفت: یکی از این شهرک‌های صنعتی در کردستان احداث می‌شود.

گروه استان‌ها- باتوجه به اینکه سد گاوشان در آستانه سرریز قرار دارد از مردم درخواست می‌شود تحت هیچ شرایطی به رودخانه ورود نزدیک نشوند.

صفحه1 از2

Top